Avasta müstiline Maroko

AVASTA MÜSTILINE MAROKO

Tule meiega põnevale eestikeelsele Maroko ringreisile - läbi ajalooliste linnade ja külade, Atlase mägede ja palmioaaside kuldkollaste Sahara liivadüünideni välja. Soovitame ka kombineeritud reisipakette, kus ühe reisi jooksul saate põhjalikumalt tutvuda nii Marrakechi kui Agadiriga.

ERIHINNAD

Lõuna-Maroko ringreis
11.04.-19.04.2017

hind al 999 €/in

Kombineeritud paketid
Marrakech-Agadir

hind al 1119 €/in

Agadir
hind al 529 €/in

Planeeri oma PUHKUS nüüd!

Tenerife, Lanzarote, Fuerteventura, Maroko
UUS! Lihavõttepühad Baskimaal!
UUS! Maipühad Salzburgis!

Suvi 2017 nüüd müügis -

Rhodos, Rimini, Korfu, Küpros, Horvaatia, Zakynthos, Mallorca, Malta, Montenegro, Parga/Lefkada, Loutraki, Santorini, Sitsiilia ja Madeira

Reisipakkumised kehtivad vaid uutele broneeringutele,  kindlatele sihtkohtadele, kuupäevadele ja hotellidele, mis pakkumises on välja toodud. Pakkumised kehtivad kuni kohti jätkub. Soodushindadega kohtade arv on piiratud.Allolevad hinnad on seisuga 17.03.17.


 

Fortest Reiside reisiuudised ja sooduspakkumised Sinu e-mailile!
Uudiskirjast saate loobuda siin
Reisi turvaliselt ja osta reisikindlustus meilt! Kiire, lihtne ja mugav viis sõlmida ja osta kindlustuslepinguid otse meie kodulehelt. Kliki enda poolt valitud kindlustusfirma ikoonile ja vormista poliis!

Soovitame enne lepingu sõlmimist tutvuda reisikindlustuse pakkuja tingimustega ning vajadusel konsulteerida asjatundjaga.

Eurokalkulaator!

Sisestage hind eurodes:

1 eek=0.0639 euro