Bulgaaria suusareisid

Küsi pakkumist siit
Bansko asub Pirini mäe jalamil. Bansko suusakeskuses on üle 70 km hooldatud radu. Olemas on trikipark. Hooaeg kestab tavaliselt detsembrist maini.

Tõstukeid on kokku 14, sh 1 gondel ja 8 istetõstukit.

Transfeer Sofia lennujaamast Banskosse ja tagasi lennujaama väikebussiga (4-8 inimest) 220 eurot, autoga (1-3 inimest) 162 eurot. Soovi korral transport ka suuremale grupile.
Transfeer tuleb tellida hiljemalt 3 päeva enne lendu Bulgaariasse.

Lähem info suusakeskuse kodulehelt.

Borovets on Bulgaaria esimene ja ilmselt kuulsaim suusakeskus. Borovets asub Rila mäe põhjanõlval. Suusakeskuses on 58 km hooldatud radu.
Tõstukeid on kokku 15, sh 1 gondel ja 4 istetõstukit.

Transfeer Sofia lennujaamast Borovetsi ja tagasi lennujaama väikebussiga (4-8 inimest) 132 eurot, autoga (1-3 inimest) 91 eurot. Soovi korral transport ka suuremale grupile.
Transfeer tuleb tellida hiljemalt 3 päeva enne lendu Bulgaariasse.

Lähem info suusakeskuse kodulehelt.

Lennupilet Tallinnast Sofiasse alates 260 eurost ühele reisijale. Hind sõltub väljumise kuupäevast ning valitud lennuliinist.

Suusakeskuste kaardid (kliki kaardile, et näha suuremalt).
Bansko Borovets
Fortest Reiside reisiuudised ja sooduspakkumised Sinu e-mailile
Uudiskirjast saate loobuda siin
Reisi turvaliselt ja osta reisikindlustus meilt! Kiire, lihtne ja mugav viis sõlmida ja osta kindlustuslepinguid otse meie kodulehelt. Kliki enda poolt valitud kindlustusfirma ikoonile ja vormista poliis!

Soovitame enne lepingu sõlmimist tutvuda reisikindlustuse pakkuja tingimustega ning vajadusel konsulteerida asjatundjaga.

Eurokalkulaator!

Sisestage hind eurodes:

1 eek=0.0639 euro