Dubais

Tellimisvorm

AÜE viisa

Lastega reisimisel tuleb silmas pidada, et piiriületusel võidakse küsida lapsega üksi reisivalt vanemalt teise vanema volitust ning saatjana reisivalt täiskasvanult lapse mõlema vanema volitust. Volituse vorminõuded võivad riigiti erineda, mistõttu võidakse küsida notariaalselt kinnitatud volitust.Täpsema teabe saamiseks palume pöörduda vastava riigi konsulaaresinduste poole.

Reisidokument peab olema pass. ID kaardiga piiri ületada ei saa. Riiki sisenemisel ei ole vanuselisi ega soolisi piiranguid Diplomaatilise passiga (või muu eripassiga) reisijad peavad vormistama visa enne reisi saatkonnas. Neil ei ole võimalik siseneda riiki viisavabalt või soetada viisat piirilt.

Eesti pass

Eesti kodanikele viisavaba kuni 30 päeva.   Saabumisel lüüakse piiril passi sisenemistempel ja skaneeritakse silmaiiris.

Vajalikud dokumendid:

- pass, kehtiv vähemalt 6 kuud peale reisi lõppemist
- edasi-tagasi lennupiletid (1 suuna lennupiletite puhul peavad lennupiletid olema mõlemas suunas broneeritud sama lennukompaniiga) - majutuse kinnitus
- piisavad rahalised vahendid
- soovitav on tervise- ja reisikindlustus Vene pass, kehtiv elamisluba Eestis või ilma Eesti elamisloata.

Araabia Ühendemiraatide viisa vormistamiseks palume saata peale broneeringu tegemist kõige varem 90 päeva ja hiljemalt 24 päeva enne väljumist meile järgnevad dokumendid emaili teel:
- hea kvaliteediga skanneeritud värviline passikoopia jpg formaadis (isikuandmetega leht, faili suurus alla 100 kb); pass peab kehtima vähemalt 6 kuud pärast reisi lõppu
- hea kvaliteediga digitaalne värviline passipilt jpg formaadis (faili suurus alla 100 kb, resolutsioon vähemalt 550 x 450 px)
- täidetud ankeet reisija isikuandmetega (nimi, perekonnanimi, isikukood, ametinimetus, elukoht, vanemate nimed ja abikaasa nimi, neiupõlve nimi jne).

Pass peab olema kehtiv veel vähemalt 6 kuud reisi toimumise ajast.

* Viisa vormistamiseks vajalikud dokumendid (failid) palume saata Fortest Reisidesse vähemalt 1 kuu enne reisi.
* Lastele, kellel on oma pass, tuleb vormistada eraldi viisa.
* Reisimisel Araabia Ühendemiraatidesse alla 18-a lastega (k.a.), peab kindlasti edastama meile lapse sünnitunnistuse koopia inglise keeles. Koopia peab olema kaasas ka reisi ajal.
* Kui reisija lendab läbi Dubai teistesse riikidesse ja ainult peatub (Stopover) – VIISAT EI TEHTA! Sel juhul on viisavormistamine tavaliselt lennukompanii teha.

Viisa maksumus (ühekordne sisenemine) on 80 eurot passi kohta (ühekordne sisenemine).

Viisa vormistatakse ainult nendele, kes on ostnud Fortest Reiside kaudu majutusega reisipaketi. Ainult lennupileti ostnutele viisat ei vormistata.

Halli passiga viisat ei saa, transiittsooni läbida ei ole võimalik. Fortest Reisid ei vastuta riiki sisenemist puudutava info õigsuse eest, kuna saatkonnal on õigus tingimusi ja riigilõivu päevapealt muuta.
Fortest Reiside reisiuudised ja sooduspakkumised Sinu e-mailile
Uudiskirjast saate loobuda siin
Reisi turvaliselt ja osta reisikindlustus meilt! Kiire, lihtne ja mugav viis sõlmida ja osta kindlustuslepinguid otse meie kodulehelt. Kliki enda poolt valitud kindlustusfirma ikoonile ja vormista poliis!

Soovitame enne lepingu sõlmimist tutvuda reisikindlustuse pakkuja tingimustega ning vajadusel konsulteerida asjatundjaga.

Eurokalkulaator!

Sisestage hind eurodes:

1 eek=0.0639 euro