Eckerö Line'i teadaanne

Eckerö Line'i teadaanne 07.05.2020:

Koroonaviirusega seoses järgib Eckerö Line Soome THL-i (Tervise- ja sotsiaalamet) ning Eesti Terviseameti juhiseid.

Soome Vabariigi valitsuse 7. aprilli 2020 nõupidamisel soovitati laevafirmadel lõpetada reisijate laevapiletite müük suunal Eestist Soome alates 11. aprillist kuni 13. maini 2020.

Alates 14.05.2020 on Soome Vabariigi valitsus Schengeni sisepiiril Eestiga piiranguid muutnud nii, et lubatud on reisimine töö asjus ning muudel vältimatutel põhjustel. 

"Vajaliku pendelrändeliikluse taastamine on samm õiges suunas, et naasta ohutult naaberriikidega tavapärastesse liiklusoludesse. Avasime 5. mail piletimüügi m/s Finlandiale ja m/s Finbo Cargole. Esialgu sõidavad meie alused erandliku sõidugraafikuga kuni 18. juunini," ütles Eckerö Line'i tegevjuht Taru Keronen. 

Esialgu ei ole puhkusereisid soovitatavad ning selles osas järgitakse välisministeeriumi reisijuhiseid. Ajavahemikule 14.5-18.06 ei saa broneerida  päevakruiise ega minikruiise.

Reisimine Tallinna ja Helsingi vahel on piiratud. Lisainfot piiriületuse kohta saate lugeda siit.

Eesti Politsei- ja Piirivalveameti teavet eriolukorra kohta saab lugeda siit.

MS Finlandia ja MS Finbo Cargo sõidavad muudetud sõidugraafiku alusel. Vaadake laevade sõidugraafikuid siit.

Alates 25.03. ainult kaardimaksed.

Eckerö Line võtab alates 25. märtsist 2020 vastu ainult kaardimakseid. Otsuse eesmärk on minimeerida klientide ja töötajate nakatumisohtu.

Broneeringute muudatused ja annulleerimised:

  • Individuaalreisijate broneeringud reisimiseks kuni 28.05.20 saab tasuta annulleerida või edasi lükata ajale 29.05.-30.06.2020 või 10.08.-31.10.20.
  • Kui te ei tea uut reisikuupäeva, siis võite tasutud summa eest saada ka vautseri, mille kehtivusaeg on üks aasta.
  • Kuni 31.05.2020 kehtivate 10x seeriapiletitega tuleb reisid broneerida enne nende kehtivusaja lõppu. Broneerida saab reisimiseks kuni 31.10.2020.
  • Sooduskoode- ja kuponge ning kinkekaarte kasutusajaga kuni 30.06.20 on pikendatud kuni 30.06 või 10.8.-31.10.20  
  • Erinevaid kruiisireise ja hotellipaketti ei saa praegu broneerida reisimiseks varem kui 28.05.2020

Soovitame kasutada reisikuupäeva muutmiseks blanketti. Teeme muutuse esimesel võimalusel ja saadame uue broneeringukinnituse.

Tagasimaksete käsitlemine võtab suure töökoormuse tõttu tavalisest enam aega ja tehakse 30 päeva jooksul.

Jälgime turvalisust laevas!

Koroona viiruse leviku tõkestamiseks oleme tõhustanud laeva puhastamist ja desinfitseerimist.  Igasse laeva müügipunkti on paigaldatud käte desinfitseerimisvahendid. Viirus ei levi õhu ega ventilatsiooni kaudu, vaid piisknakkusena ning võib-olla ka kontaktnakkusena. Parim viis viiruse leviku tõkestamiseks on käte põhjalik seebiga pesemine. Köhimisel või aevastamisel palun kasutage taskurätikut, mille visake koheselt ära!

Kui laeval kahtlustatakse reisijal koroonaviirust, siis laevaõde hindab olukorda ning potentsiaalne patsient / vedaja isoleeritakse reisi ajal kajutissse ning sadamasse jõudes suunatakse edasiseks raviks vastavalt kohaliku tervishoiuasutuse suunistele.

MS Finlandia Buffet Eckerö Rootsi laua restoran on suletud. Piirangud võivad kehtida ka teistele laevateenustele. 

Alates 4. märtsil 2020 kontrollitakse Vanasadama A-terminalis koroonaviiruse ennetusmeetmena saabuvate reisijate kehatemperatuuri termokaamera abil. Kaamerad mõõdavad automaatselt reisijate kehatemperatuuri ja näitavad, kas mõne reisija kehatemperatuur on üle 38 kraadi. Sellised reisijad suunatakse terminali vabatahtlikule tervisealasele nõustamisele. Meede ei aeglusta Tallinnas maale pääsemist.

Eesti Politsei- ja Piirivalveamet palub kõikidel riiki saabuvatel reisijatel täita tervisedeklaratsiooni ankeet. Ankeete jagatakse reisijatele juba laeva pardal.  

 

Fortest Reiside reisiuudised ja sooduspakkumised Sinu e-mailile
Uudiskirjast saate loobuda siin
Eurokalkulaator!

Sisestage hind eurodes:

1 eek=0.0639 euro