Helsingi

Küsi pakkumist siit

Põnevad messid Helsingis

Helsingi sügishooaega sisustavad traditsiooniliselt messid. 

Kas otsid ideid kodukujunduseks, soovid ilunõuandeid või teed plaane talviseks suusareisiks? 

Koos laevapiletiga ostes saab messipääsme soodushinnaga 10 € (kohapeal 18 €).

Päevakruiis alates 28 € / reisija (alates 15 € / suund).

Lisainfo ja broneerimine Fortest Reisidest.

Küsi pakkumist!

HABITARE sisustusmess 07.–11.09   Sügise saabumine muudab meid pisut kodusemaks ning suunab mõtted ka kodukujunduse ja sisustuse värskenduse peale. Ühe piletiga saad külastada mitut messi: mööbli-, sisekujundus- ja disainimessi + ValoLight valgustusmessi, Antiigimessi ja ArtHelsinki kaasaegse kunsti messi. Ilu- ja tervisemess "I Love Me" 21.–23.10   Sügise väljapaistvaim mess. Ühe katuse all toimub samaaegselt mitu messi: Terveys, Kauneus, Muoti, Nordic Hair ning Koru & Kello. Kohal on ettevõtted, kes jagavad tervise teemalisi nõuandeid, osta saad moerõivaid ja -ehteid. Juuksemessil tutvustatakse uusimaid soengutrende. Skiexpo 04.–06.11   Novembri esimene nädalalõpp kutsub Helsingisse kõik talispordihuvilised. Skiexpo mess tähistab ametlikku algust Lõuna - Soome talvehooajale. Messikeskus täitub talispordivahenditega ning tutvuda saab talviste turismiuudistega. Traditsiooniliselt on esindatud kõik Soome suurimad suusakeskused. Car Expo, 18.–20.11   Automess toob kokku autotööstuse tähtsaimad tegijad autodest erinevate toodete ja finantsettevõteteni välja. Messil saad näha ning proovisõitu teha mitmete erinevate autodega.


 

Talv punastel laevadel

  Küsi pakkumist!   Jõulumaagia Helsingis

Jõulusäras Helsingi on kaunis ja loob jõulutunde igaühe südamesse.

Aleksanterinkatu jõulutänav

Tuledemeres Aleksanterinkatu kuulutatati ametlikult Helsingi jõulutänavaks pidulikul avatseremoonial 20 novembril 2016. Esmakordselt süüdati siin jõulutuled kaupmeeste initsiatiivil aastal 1949 ning sellega sooviti tuua valgust ja lootust sõjast toibuvale linnarahvale. Sellest ajast on jõulutulede süütamine saanud kauniks traditsiooniks.

Senati väljaku Jõuluturg 03.–22.12.2016

Traditsiooniline Jõuluturg on Senati väljakul avatud 03.–22.12.2016. Senati väljakul toimuv jõuluturg pakub rohkem kui 120 müügikioskist kohalikke jõuluteemalisi tooteid, käsitööd, küpsetisi ja traditsioonilisi jõulumaiustusi. Keset muinasjutulise Jõuluturu siginat-saginat võib muude tegelaste hulgas kohata ka ehtsat Jõuluvana, siin on vahvaid etteasteid ning mängib jõulumuusika.

Jõuluturg on avatud iga päev kell 11.00–20.00. Lisainfo tuomaanmarkkinat.fi

Naiste Jõululaat 02.–06.12.2016

Müügil isevalmistatud ehted, kudumid, vaibad, keraamika, nahkehistöö, rõivaid, jõulukaunistusi, küpsetisi ja jõuluroogi. Lisainfo www.naistenjoulumessut.fi

Lucia päev 13.12.2016

13. detsembri õhtul toob talvepimedusse valgust Lucia rongkäik. Lucia-neiu valguskroon süüdatakse Helsingi Toomkirikus ning valgusrongkäik liigub kirikutreppidest alla Aleksanterinkatu jõulutänavale.

Jõulumenüü Viking XPRS`il

Kuni 26. detsembrini saab XPRS`il nautida jõuluhõrgutisi. Ahvenamaalt pärit tippkokk Michael Björklund on katnud punastel laevadel fantastilise jõululaua. 

Jõululaua peastaariks on jõulusink ning valikus on palju kalaroogasid. Soomest on eelkõige erinevad pajaroad need, millel on jõulumenüüs tähtsaim koht. Ka suitsukala on iseenesest mõistetav Soome panus. 

Rootsi poolt on eelkõige libekala, mis on kohustuslik ja seda süüakse kõige meelsamini roheliste herneste, valge kastme ja pipraveskis värskelt jahvatatud nelkpipraga. Lisades kõige peale krõbeda peekoni, on tegemist tõelise sensatsiooniga maitsemeeltele.

Magusasõpru üllatab Pipi Pikksuka kommibufee. 

Jõulubuffeed saab nautida Viking XPRS`i Bistro Bella restoranis, samuti teiste punaste laevade bufeerestoranides.

Eriteadaanne!

16.–30.01.2017 on Viking XPRS hooldustööde tõttu dokis. Tallinn Helsingi liinil liikleb sel ajal M/S Rosella. Tuletame meelde, et M/S Rosella pardal õhtusel kell 21.45 ( pühap. kell 20.15) väljumisel Viking Buffet õhtusööki ei pakuta.

 

Minikruiis Turust koos hotelliööbimisega

Muuda oma lühipuhkus tõeliseks elamuseks! 

Pakume nüüd suurepärast võimalust seilata Viking Line'i kõige uuema ja uhkema kruiisilaevaga Viking Grace (pdf-fail, uues aknas). Paketis sisaldub hotelliööbimine Turu hotellis Hamburger Börs.

Väljumine kell 20.55, saabumine järgmisel õhtul kell 19.50. Maaleminekut Stockholmis ei toimu.

Küsi pakkumist!

Hind alates:

58,50 eurost ühe reisija kohta.

Hinnas:

minikruiis Turust koos kajutikohaga Inside Two kajutis hotelliööbimine kaheses toas enne või pärast laevareisi hommikusöök hotellis

NB! Hinnale lisanduvad Tallinn-Helsingi-Tallinn laevapiletid soodushinnaga 10€ reisija ja suuna kohta ning sõit Helsingi-Turu-Helsingi.

Lapsed vanuses 0-11 aastat reisivad koos täiskasvanuga tasuta.

Pakkumine kehtib kuni 31.05.2016. Eraldi kajutikohti kruiisidele ei müüda.

Sõidugraafik Turu   Mariehamn/Långnäs   Stockholm Laev 20.55 > 01.05* > 01.10* > 06.30 Viking Grace 19.50 < 14.25 < 14.10 < 07.45 Viking Grace

* peatub Långnäsi sadamas

Makse- ja annulleerimistingimused

Broneeringu eest tuleb tasuda hiljemalt 30 päeva enne reisi. Juhul kui broneerimise hetkel on väljumiseni jäänud vähem kui 30 päeva, tuleb broneeringu eest tasuda koheselt.

Sokos Hotel Hamburger Börs

Stiilne ja kaasaegne hotell otse Turu südames.Original Sokos Hotel Hamburger Börsi restoranimaailm on esinduslik ja annab klientidele võimaluse valida sama katuse all kiiresti meelepärane söögikoht. Rõdudega saunades ja basseinides kogete lõõgastuvaid hetki linnakatuste kohal. Hotelli rahulikud koosolekuruumid mahutavad kuni160 inimest. Lähem info hotelli kohta siin.

Lisateenused autoga reisijatele

Teenused kehtivad Tallinn-Helsingi liinil.

Lähem info ja tellimine Fortest Reisidest.

Küsige pakkumist!

Viking Line Parem asukoht autotekil

Broneerides parema asukoha autotekil, kindlustate laevast väljasõidu eelisjärjekorras. Mõnikord laaditakse kaubavedu teostavad sõidukid maha esimesena, kuid garanteerime parema asukoha tellinud sõidukitele maalepääsu nii kiiresti kui võimalik.

Palume tähele panna, et auto peab olema laevasõiduks valmis vähemalt 45 minutit enne reisi algust. Sadamas tuleb olla hiljemalt üks tund enne laeva väljumist. Hiljem jõudes ei ole võimalik eelisjärjekorras laevast väljasõitu tagada.

Lisateenuse hind 10 eurot/auto.

Hiline check-in autoga reisijatele

Broneerides hilise check-in’i, kindlustate broneeringu säilimise ka siis, kui saabute sadamasse soovituslikust ajast hiljem. Palume tähele panna, et auto peab olema laevasõiduks valmis hiljemalt 20 minutit enne reisi algust.

Lisateenuse hind 5 eurot/auto.

NB! Parema asukoha ja hilise check-in’i teenust ei saa kombineerida.

Tallink Parem asukoht autotekil

Teenuse Proirity Car ostmisel on reisijal võimalik tagada oma sõidukile laeva autotekil selline paigutus, et saabumisel sihtsadamasse on tal võimalik väljuda eelisjärjekorras.

Teenust pakutakse CAR ja VAN kategooria sõidukitele.

Lisateenuse hind on 20 € / suund.

PS! Kui ühes broneeringus on kaks autot, siis lisatakse see mõlemale sõidukile. Edasi-tagasi reisi korral ei pea mõlemal suunal seda teenust valima, teisel suunal võib olla ka tavaline autokoht.

See toode ei muuda äriklassi reisijate eelist - äriklassi pileti broneerinud reisijate autod paigutatakse ka edaspidi selliselt, et reisijale säilib eelisjärjekorras väljumine.

Club One kuldkliendile ei garanteerita prioriteetset väljumist, auto paigutus sõltub vabade kohtade olemasolust.

Kohti on igal väljumisel piiratud hulgal. Toode on soovitav ette broneerida. Vabade kohtade olemasolul on teenust võimalik osta ka laevale registreerimise käigus.

Eckerö Line'iga Helsingisse

Lisainfo ja broneerimine Fortest Reisides.

Küsi pakkumist!

Õhtused-öised väljumised

Tänu õhtustele väljumistele Helsingist, saab nüüd siis ka meie laevaga teha päevakruiisi Helsingisse. Minnes Tallinnast kell 12.00 ja tagasi Helsingist kell 22.00, Helsingis jääb aega seitse tundi, millega jõuab nii IKEAsse kui mujale.

Õhtused väljumised Helsingist on nagu kõik muud väljumised: saab osta ühe suuna piletit kui autopaketti. Ja muidugi kehtib see ka päevakruiisi tagasisõiduks.  Õhtusel väljumisel Helsingist Tallinnasse on laeva teenuste saadavus osaliselt piiratud.

Öised väljumised Tallinnast on erinevad: selle väljumise saavad valida vaid autoga reisijaid ning sellel väljumisel on kajuti broneerimine kohustuslik.  Sõidugraafik 2018   Tallinn-Helsingi Helsingi-Tallinn E-L 06.00-08.15   iga päev 12.00-14.15 09.00-11.15 iga päev 18.30-21.00 15.15-17.30 P-R   21.40-23.50*   * järgmisel kuupäeval

Liiklust ei toimu 23.12.18 kell 21.40 Helsingist, 24.-25.12.18 kõikidel väljumistel, 26.-31.12.18 kell 06.00 Tallinnast ja 21.40 Helsingist.

Mõnus ja privaatne Lounge laeva kuuendal tekil sobib eriti hästi neile, kes soovivad kas reisi ajal tööd teha või lihtsalt vaiksemas keskkonnas reisida - salongi kasutamine maksab maalt ette tellituna vaid 18 € (laevas 20€) + tavaline laevapilet. Hinnas sisalduvad lisaks rahuliku reisijatesalongi kasutamisele (kus on nii kiire WIFI kui piisavalt laadimiskohti) ka karastusjoogid, mahlad, tee ja kohv, vein/õlu, samuti on valikus võileibu, suupisteid ja puuvilju.

Pakett hommikusöögiga

Broneeri tekipilet päeva esimesele väljumisele ja lisa kõikidele reisijatele sinna järgmiselt broneeringulehelt ka hommikusöök - saad mõlemad ühe soodsa paketihinnaga. Paketti saab kasutada hommikusel reisil Tallinnast kell 6.00. Buffet Eckerö roogadevalikus ei pea pettuma. Meie toidud valmivad enamuses laeval ja tooraine eest vastutavad Eesti ning Soome usaldusväärsed tootjad. Tutvu meie toidumaailmaga!

Päev Helsingis

Lühike kruiis: valida on kaks väljumist: varajastele ärkajatele sobivad E-L väljumised Tallinnast kell 06.00 (tagasi Helsingist kell 15.15) ja pärastlõunastele toimetajatele P-R väljumised kell 12.00 (tagasi Helsingist kell 21.40). Mõlemal juhul on aega Helsingis kohapeal üle kuue tunni - aega on päris piisavalt, et hüpata läbi oma lemmikpoodidest, saada kokku sõpradega või käia läbi üsna mitu muuseumi või galeriid. Aga ka kiiremad tööasjad saavad aetud!

Pikk kruiis: Sellest tuleb tõesti pikk päev, kohapeal lausa 12 tundi. Täida see emotsioonide, värvide ja uute muljetega. Teadjad väidavad, et elamustele tehtud kulutused pole iial raharaiskamine. Helsingi on meile lähim metropol, kus toimub alati midagi põnevat. Võid iga kord avastada enda jaoks mõne uue muuseumi või atraktsiooni, külastada kontserte ja näituseid. Peale väsitavat päeva saad laevas taas lõõgastuda: keha kinnitada ja soovi korral ka mugavas kajutis pikutada. 

Hotellipaketid Soome

Kuigi Helsingi on lähedal, tasub naabrite juurde vahel ka ööseks jääda. Hiljuti täielikult renoveeritud ja tõeliselt stiilne Radisson Blu Seaside Hotel asib sadama ja kesklinna vahel ning teeb põhjanaabrite pealinna ahvatlused kergesti kättesaadavaks. Helsingist kaugemale Soomet avastama sõitjatele pakub mugavat öömaja Petäys Hotell Resort.

Radisson Blu Seaside Hotel

Mugav ja stiilne Radisson Blu Seaside hotell asub Helsingis, Läänesadama lähinaabruses kolmes ajaloolises hoones.   Hotelli ajaloolistes sadamapiirkonna laohoonetes on asunud nii juustuladu kui toidu-uurimise laboratooriumid, tänapäeval võib põnevaid jälgi ajaloost leida nii avalikest ruumidest kui ka osadest tubadest. 

Lisaks ajaloole leiab hotellist ka tänapäeva Helsingit nii kujunduse kui söögi-joogi osas – hotelli tubades ja avalikes ruumides on Helsingi graffitikunstnike Ansveri ja Rasmus Tikkaneni töid ja plakateid, Bistro Gimis aga on võimalik aasta läbi maiustada Helsinki Jäätelötehdas’e jäätistega (käsitööjäätis juba alates 1922 aastast), kohalike Lagerbladi vorstide ja Helsinki Suomenlinna Panimo õlletehase õlledega.

Hotellis on lisaks lähitoidule keskenduvale bistroole ka Lobby & RO-RO Bar, konverentsiruumid ja saunad (hommiku- ja õhtusaun majutujatele tasuta).

Hotellis on kokku 336 mugavat tuba, mis on kaasaegsete mugavustega ja pakuvad väikest sissevaadet Helsingi urbanistlikku disaini. Hotelli kõikides tubades on tee ja kohvi valmistamise võimalus, minibaar ning kaabeltelevisioon. Lisaks on tubades konditsioneer, töölaud ja tasuta WiFi ühendus.

Hotellis on ka 90 kohaline tasuline autogaraaž, samuti 700 ruutmeetrine jõusaal (lisatasu eest).

Hotell asub mõnusalt meie sadama ja kesklinna vahel (ca 10 min jalutamist sadamast ja sama palju ka kesklinna), hotelli ees on tramm number 6 ja 9 peatus, ca 100 meetri kaugusel on ka tramm number 8 peatus.

Meie hotellipaketis sisaldub ülesõit Tallinnast Helsingisse ja tagasi tekikohtadel ning üks öö majutust hotellis koos hommikusöögiga.

Hotel Pe​täys Resort

Koge ehedat Soomet – Helsingist vaid 120 km kaugusel, maalilise järve kaldal asuv hotell sobib nii peredele kui koosolekuteks!

Tyrväntös asuv Petäys Resort on hotell mis pakub nii kõiki moodsaid mugavusi kui Soome traditsioonilist, järve ääres 'mökkis' olemise tunnet! 

Vaid 120 km Helsingist ja 23 km Hämeenlinnast asuv hotell asub keset vaikset järvede piirkonda, Soome ühes vanima asustusega piirkonnas, mis on kultuurist ja ajaloost lausa paks, rääkimata puhtast ja imelisest Soome loodusest! See on ka hea koht, kus peatuda kauem ja avastada kogu Soomet, on ju nii Tampere ja Särkänniemi lõbustuspark (73 km) kui Turu ja Muumimaa (160 km) parajalt läghedal, et sinna kasvõi päevaks sõita!

Hotelli majutuspool on lihtne aga mugav - kõikides tubades on lisaks mõnusatele vooditele ka lameekraaniga televiisorid, kirjutuslaud ning oma vannituba tualetiga.
Superior toad on suuremad ja nendes leiduvad lisaks ka veekeedukann ja hommikumantlid.

Hotellis on restoran Järvi, kus pakutakse kohalikke Soome toite, tihti ka päris kohalikku toodangut ümbruskonna järvedest, ka hommikusöök pakutakse restoranis Järvi.
Lisaks on hotellis baar ja suvisel ajal avatakse ka suverestoran rannas.

Hotellis on mitmeid eri suuruses nõupidamisteruume vastava kaasaegse tehnikaga.
Kõikides hotelli tubades on suitsetamine keelatud, suitsetamiseks on hotelli alal ettenähtud kohad. Parkimine on tasuta, samuti on tasuta WIFI.

Vanajavesi järv on populaarne ujumis- ja kalastamiskoht ning kalapüügiload on müügil hotelli vastuvõtus.

Lastele on Petäyses palju mõeldud – leidub nii lastele mõeldud varustust õues mängimiseks, laste mänguala siseruumides, samuti on olemas lastele mõeldud raamatud, DVDd, muusika, lauamängud/pusled.

Petäyses on võimalik puhata just nii, nagu teie soovite – kui soovite vaikust ja rahu, saate jalutada järveäärses metsas või minna paadiga järvele, aktiivse puhkuse otsijatele aga leidub tegevusi pea igale maitsele, pakutavate tegevuste nimekiri on märkimisväärne, boonusena on neist suurem osa tasuta.

Petäys on koht, mis pakub lisaks mõnusale majutusele väga palju tegevusvõimalusi nii toredate väljasõitude kui kohalike tegevuste osas. Hotellist vaid 6 km kaugusele jääb külastamisväärne Lepaa veinitalu, mille juurde kuuluvad ka aed ja keraamikatöökoda.

Häme pakub aga paljugi veel – põnev Iitala Lasimäki (tuntud Iitala klaasi tehas ja outlet) on ca 30 minutilise sõidu kaugusel, Tankimuuseum ca 15 minutilise sõidu kaugusel, Hämeenlinna kus nii Jean Sibeliuse muuseum kui ka Häme 700 aastane kindlus, militaarmuuseum ja palju muud põnevat!

Autopaketid

Meie soodsad autopaketid on mõeldud 2- 5 reisijale ja sõiduautole (suurus 1). Autopakettide hind sõltub nädalapäevast ja väljumisest.

Hinnad on alates 39 € ja pakettide arv väljumise kohta on piiratud - seega soovitame eriti soodsa hinna saamiseks broneering võimalikult varakult ära teha. 

21.06-31.08.2018; hind alates E T K N R L P Tal-Hel 06.00 69 € 59 € 59 € 59 € 59 € 59 € - Hel-Tal 09.00 99 € 99 € 99 € 99 € 99 € 119 € 69 € Tal-Hel 12.00 89 € 69 € 69 € 69 € 59 € 89 € 119 € Hel-Tal 15.15 69 € 69 € 69 € 89 € 109 € 99 € 69 € Tal-Hel 18.30 99 € 89 € 89 € 99 € 89 € 119 € 119 € Hel-Tal 21.40 59 € 59 € 59 € 89 € 59 € - 59 € Mereõhk teeb mõtted vabaks!

Koosolek merel. Lase värskel meretuulel ja lummaval merevaatel peast rutiin välja puhuda ning tule oma meeskonnaga Eckerö uude nõupidamistekeskusesse koosolekut pidama! Laevas püsib seltskond mõnusalt koos ning maitsvad hõrgutised annavad jõudu ja energiat. Nii on kõik eeldused edukaks ja tulemusrikkaks nõupidamiseks olemas!

Päevakava näidis:

11.30 pääs laevale 11.40 võileibadega kohvipaus päeva alustuseks 12.00 – 13.30 nõupidamine 13.30 kohvipaus puuviljadega 13.45 – 15.30 nõupidamine 15.30 rikkalik söök rootsi lauas 17.45 laev saabub Tallinnasse

Paketi hind on alates 49 € inimese kohta, hinnas sisaldub kruiis Tallinnast Helsingisse (ilma maaleminekuta Helsingis). 

Miks just merel?

Mõnus koht ja toimiv teenindus on heaks vundamendiks õnnestunud koosolekule.

Lisaks mõnusatele ja tänapäevase tehnikaga varustatud ruumidele muudab koosoleku korraldamise lihtsaks laeva lisateenuste, ennekõike toitlustamisvõimaluste lai valik. 
MS Finlandial on avatud uus mugav koosolekute keskus, mis sobib nii koosolekute pidamiseks, minimesside ja näituste läbiviimiseks ja ka pidudeks. Keskusel on omaette sissepääs ja riietehoid. Ruumides on WiFi, klaastahvlid, vajadusel pabertahvlid.

Koosolekusaalidele lisaks on keskuses ka Lounge, mis pakub head võimalust veeta merereis rahulikult, vajadusel arvutiga tööd tehes, segamatult lugedes. Ruum mahutab kuni 36 inimest ja seda on võimalik broneerida rühma kasutusse.

Keskuse aulas on alati kaetud laud kohvi ja väikeste soolaste ning magusate snäkkidega. Suuremat nälga aitab vaigistada laeva Buffet restoran.

ruum 1 50 inimest 1 ja 2 omavahel ühendatuna kuni 110 inimest;  helisüsteem (nii esinejale kui tehnikale) 85" digitaalne ekraan eraldi kohvi- ja teeautomaat, veeaparaat ruum 2 50 inimest ruum 3 8 inimest Ruumi sisustuse on kasutatud mugavaid Fly Me toole. saab ühendada Lounge'iga 60" digitaalne ekraan ruum 4 12 inimest 4 ja 5 omavahel ühendatuna kuni 32 inimest 60" digitaalne ekraan ruum 5 20 inimest       Owner's cabin 8 inimest Kahest ruumist koosnev Owner's cabin asub 7 tekil. Ühes toas on töölaud kuni 8 inimesele, teises magamisruum kolme voodikohaga. Oma wc ja pesemisvõimalused. Kajutisse saab tellida kergeid sööke ja jooke koosolekute keskusest. Võimalik tellimus tuleb esitada koos ruumi broneeringuga.

Kajuti hind on 100.-€/suund, ei sisalda tekipileteid.

Söök ja jook

Hommikul Hel-Tal suunal on valida Eckerö Buffet hommikusöök või kerged snäkid ja puuviljad Lounges. Teistel väljumistel on Lounge valik sama. Alternatiivina pakub Eckerö Buffet hooajale sobivat lõuna- või õhtusööki, mille kõrvale on hinna sisse kuuluvana avatud ka veini- , õlle- ja karastusjookide kraanid.

Koosolekute keskuses pakutakse kohvi / teed, on avatud karastusjookide-, mahla-, õlle ning veinikraanid.

Joogikupongid

Võimalik on tellida rühmale sobiv hulk kuponge, millega saab jooke laeva baaridest. Saadaval kupongid hinnaga 5.50 €, 6.50 € ja 7 €

Kasutage MS Finlandia ruume juba oma tiimi järgmisel ülesõidul ja keerake meresõidule kuluv aeg enda kasuks!

Mitmesugust Soomes

Lisainfo ja piletite tellimine Fortest Reisidest.

Küsi pakkumist!

Sea Life Meremaailma basseinides ja akvaariumides on kodu leidnud üle 1500 isendi. Näha saab meritähti, haisid, kilpkonni, merihobusid ja hulgaliselt teisigi veealuse maailma elanikke.   UUDIS 2016. Koorikloomade pealetung! Vähid, krabid, krevetid ja muud tegelased on vallutanud sel aastal SEALIFE'i. Ettevaatust - võib saada märjaks!

Lähem info siin.

Sea Life'i pileteid müüakse ainult koos Viking Line'i ja Tallinki laevapiletitega. Pakkumine kehtib kuni 31.12.2016.

Flamingo Spa

Vantaas asuv Flamingo Spa veepark pakub rõõmustavaid hetki kõikidele, kellele meeldib soe basseinivesi ja lõbusad veemängud! Veepargis on 6 erinevat basseini ja liumäge

Flamingo Spa asub 20 km Helsingi kesklinnast. 800 parkimiskohaga autoparklas on parkimine tasuta.

Lapsed, kel vanust vähemalt 10 eluaastat, võivad ujuma tulla ka ilma täiskasvanud saatjata.

Aadress: Tasetie 10, 01510 Vantaa.

Osta veekeskuse pilet koos Viking Line'i laevapiletitega.

Flamingo Spa K20

Flamingo Spa K20 külastajana pääsed möllama veeparki Aquapark, kus erinevad basseinid ja liumäed, ent Sulle on avatud ka spaa luksuslikum ala, kus idamaade hõngu, kuus erinevat sauna, soojendusega lamamistoolid, mineraal- ja soojavee basseinid ning basseiniäärne kohvik. Flamingo Spa asub Vantaal, umbes 20 km kaugusel Helsingi kesklinnast.

Flamingo Spa K20 kehtib vanusepiirang 20 a.

Aadress: Jumbo ostukeskuse kõrval, Tasetie 8, FI-01510 Vantaa.

Avatud

Esmaspäev-neljapäev 10.00-21.00
Reede 10.00-22.00
Laupäev 10.00-21.00
Pühapäev 10.00-18.00 

Hinnad kehtivad koos Viking Line'i laevapiletitega. 

Soome Looduskeskus Haltia

Haltia viib teid põhjanaabrite suursuguste rahvusparkide avarustesse ja mitmekesistele matkaradadele. Näitused jälgivad looduse aastaringi ja peasaalis asuv 18-meetrine virtuaalsein toob esile erinevate aastaaegade vaheldumise ilu, maagilisuse ning võimsuse. Interaktiivse Soome kaardi abil saab tutvuda 80 Soome looduse vaatamisväärsusega.

Looduskeskus Haltia asub Espoos, Nuuksiontie 84.

Hinnad kehtivad kuni 31.12.2016.

 

SuperPark

SuperPark on äge, siseruumides asuv seikluspark Vantaal (u. 15 km Helsingist), mis  pakub põnevust  nii suurtele kui väikestele. Siin saab ronida, köielt laskuda ja sõita pedaalautodega.

Erinevates sportmängudes võib ennast proovile panna Game Arena’l. Freestyle Hall on skeitpark, kus lisaks rampidel möllamisele saab ka parkuurida, saltosid teha ja batuutidel hüpata. 

Lahtiolekuajad:

SuperPark on avatud iga päev kell 11.00-20.00, kontrolli lahtiolekuaegu pargi kodulehelt.

Soodsama hinnaga pilet koos Viking Line'i või Tallinki laevapiletiga. Pilet kehtib terve päeva jooksul - soovi korral võib vajdusel minna ja jälle tagasi tulla.

SuperPark'is on 300 tasuta parkimiskohta ja restoran.
Aadress: Valimotie 13, Vantaa.

Flowpark

Turus asuv Flowpark on looduskeskne seikluspark, kus saad end erinevatel seiklusradadel proovile panna. Adrenaliini tekitavad kõikuvad teerajad, liaanihüpped, kiigud ja kiired laskumised ahviraudteedel (trossteedel)

Flowpark sobib igale vähemalt 7-aastasele põnevuse otsijale, sest on mõeldud nii algajale kui ka kogenud seiklejale.

Seikluspragi pargialale on sissepääs kõikidele tasuta. Pilet kehtib seikluspargis terve päeva. Seikluspargi pileteid saab osta Viking Line`ist koos Tallinna-Helsingi laevapiletitega. Sissepääsupilet sisaldab kiivrit ja varustust. Maksimaalse elamuse saamiseks soovitame seikluspargis veeta vähemalt 3 tundi.

NB! Enne külastamist kontrolli täpsed lahtiolekuajad www.flowpark.fi

01.05.–26.06. ja 22.08.–30.10.2016 Täiskasvanu €23 Lapsed 7–14 a. €23  Lapsed 0–6 a. €19 Perepilet (2 täisk. ja 2 last) €76 27.07.–21.08.2016 Täiskasvanu €24 Lapsed 7–14 a. €24 Lapsed 0–6 a. €20 Perepilet (2 täisk. ja 2 last) €78

Hea teada

Alla 13-aastased pääsevad rajale üksnes täisealise isiku nõusolekul. Alla 10-aastaste lastega peab järelvaataja kaasa ronima. JukuPark

Soome uusim väliveepark asub Soome suvepealinnas Turus ning avab juunis taas kõigile veenautlejatele uksed. Uskumatud veeliumäed, mereröövlisaar ja veemaailma lahedad atraktsioonid tagavad unustamatu suvepäeva kogu perele.

JukuPark avati Turus 2010. aastal. Väliveepark asub Impvaara siseujula ja spordipargi läheduses, 3 kilomeetri kaugusel Turu keskklinnast.

2,5 hektari suurusel maa-alal on 16 vägevat veeliumäge, kust saab kas niisama või mitmesuguste rõngaste ja alustega alla lasta. Peale selle on veepargis suured soojendatud veega basseinid, mugavad päevitamisalad koos avarate päikeseterrassidega ning sauna- ja duširuumid.

Tühja kõhu korral aitavad hädast välja grillbaarid, kohvikud, kioskid ja terrassirestoranid, kuhu tohib sööma minna ka ujumisriietes.

Sissepääsupiletid 11.06.–30.06.2016

Veepargi pileteid on võimalik osta Viking Line`ist koos Tallinna-Helsingi laevapiletitega.

​11.–30.06.​ – eripakkumine! Täiskasvanu €18 Laps 4–17 a. €18 Laps 0–3 a. €0 01.07.–14.08.2016 Täiskasvanu €21 Laps 4–17 a. €21 Laps 0–3 a. €0

Lahtiolekuajad 2016

11.–12.06, 18.–19.06, 27.06.–14.08. kell 11.00–19.00. 13.–17.06. ja 20.–26.06. kell 11.00–17.00. Linnamäe lõbustuspark Helsingis

Linnanmäkil on Põhjamaade suurim atraktsioonide valik. Siin on karusselle ja atraktsioone nii päris väikestele lastele kui ka suurematele. Närvikõdi armastavate külastajate rõõmuks on püsti pandud Kingi torn, mis saavutab vabalangemise kiiruseks kuni 23 m/s. Saab mängida hai mängu ning suurenenud on restoranide valik. Kokku on pargis 44 atraktsiooni, neist 10 kõige pisematele tasuta, lisaks 13 erinevat söögikohta.

Info

Sissepääs Linnanmäe lõbustusparki - tasuta. Panorama Tower - tasuta. Alla 100 cm pikkustele lastele 10 tasuta sõitu. Üle 40 atraktsiooni ja mängu. Müügil on randmepaelad kogu päevaks või õhtuks, samuti saab osta eraldi pileteid atraktsioonidele. UUDIS! 06.06.–28.08.2016 saavad lapsevanemad, kel endal ei ole soovi või võimalust atraktsioonile kaasa minna saata oma lapse sõitma koos Linnanmäe poolt pakutava kaaslasega

Uudis 2016!

Kuidas teha suhkruvatti?  Suhkruvatikool on kindlasti Linnanmäe selle suve magusaim uudis. Kursused toimuvad Shop Caramelli's ning see on Soome esimene ja ainus suhkruvatikool. Koolituse hind 7€, õppemaksu saab tasuda Suhkruvatikooli kassas.

Uuendatud on ka Minimäki, kus on palju atraktsioone väikestele lastele ning siinsamas on ka kohvik. Uued atraktsioonid on Poppis ja Propelli, seiklusmatk Retk Maa sisemusse ja mängud Osavus ja Kalapüük.

Uus on ka Games Vault, kus saad end koos sõpradega proovile panna. Uued mängud on ka MotoGP ja Pac-Man Smash õhuhoki.

Linnanmäel on avatud uus Mehhiko restoran Flores FreshMex, kus saad oma soovi järgi maitsva tortilla kokku panna.

Hea teada!

Panorama Sightseeing Tower – vapustavad vaated Helsingile 53 m kõrguselt. TASUTA!

Kogu päeva käepael - Hupiranneke, maksab 37 eurot. Käepaela hind on kõikidele külastajatele, olenemata pikkusest või vanusest, sama. Randmepael kehtib lõbustuspargis terve päeva.

Väikesed külastajad saavad tasuta nautida järgmisi atraktsioone: Panoraam, KotKot, Kuuputin, Mereröövlilaev, Miniautod, Muksupuksu, Pallikarussell, Minikarussell, Piloot, Trummelkarussell ja Vankriratas. Kui laps ei soovi tasulistele atrakstioonidele minna, siis ei pea ka käepaela ostma.

Muumid ootavad!

Muumimaailm sai alguse ühe naise elutööst: soomerootsi kirjanik ja kunstnik Tove Jansson (1914-2001) lõi muumitrollide maailma oma teostes. Muumimaailm on rajatud Naantali kaunile Kailoni saarele joonissarja autori Dennis Livsonini algatusel, et pakkuda lastele ja nende peredele toredaid elamusi.

Muumimaailm asub Turust 16 kilomeetri ja Helsingist 180 kilomeetri kaugusel. Teemapargi põhiatraktsioon on mustikavärvi Muumimaja, kus külalistel on lubatud külastada kõiki viit korrust. Selle kõrval asub Koduvana kollane maja. Ühtlasi saab uudistada Muumimamma kööki, Nuuskmõmmiku telki, tuletõrjejaama, Muumipapa paati ja paljut muud.

Muumimaailma piletid 11.06.–15.08.2016

Pileteid Muumimaailma on võimalik osta koos Tallinna-Helsingi laevapiletitega. Viking Line müüb ainult kahe päeva pileteid (ühe päeva pileti hinnaga). 

Hind:

Täisvanu ja lapsed 2 - 17 a. 27 eurot
Lapsed 0–1 a. tasuta.

Hind ei sisalda sissepääsu Väski seiklussaarele. Muumimaailma piletile lisandub laevapileti hind.

Majutus

Majutus tasub kindlasti varem broneerida ja selleks on palju võimalusi: Muumimaailma lähedal asuvad hotellid, spaad ja hostelid. Viking Line´i kaudu broneeritavate hotellidega Turus saab tutvuda siin.

Õnnestunud päeva meelespea

Planeerige piisavalt aega. Muumimaailma avastamisega tasub algust teha kohe hommikul, et ära vaadata Emma teatri etendused, tutvuda kõikide tegelastega ja lihtsalt jalutada saare kaunis looduses. Tutvuge Muumimaailma kaardiga. Võtke kindlasti kaasa ujumisriided, sest Muumimaailmas on armas rand. Riietuge ilmale kohaselt ja kandke mugavaid jalanõusid.

Hea teada

Juulikuus on Muumimaailmas kibekiire aeg. Juuni ja august on külastamiseks rahulikumad kuud. Muumimaailmas on hulk hästi varustatud tube väikelaste hooldamiseks. Restoranides on olemas mikrolaineahjud, kus saab soojendada toitu pere kõige pisematele. Väikelaste sõidutamiseks ja isiklike asjade kaasavõtmiseks saab Väski piletikassast rentida 5 euro eest käru kogu päevaks. Muumimaailma metsarajad sobivad ka ratastoolis liikujale. Siiski soovitame enne teeleasumist liikumisvõimalusi kaardilt uurida, sest teed kulgevad mitmel tasandil. Soovi korral aitavad Muumimaailma töötajad teil kergeima tee leida. Erivajadusega inimese saatjale on Muumimaailma külastamine tasuta. Väski seiklussaar

Muumimaa kõrval asuv Väski seiklussaar on loodud kooliealistele lastele.Siin on seklusrada, millel saab proovile panna nii füüsilised kui vaimsed oskused, saab ronida, hüpata, kulda sõeluda, proovida vibu laskmist, külastada koduloomi, vaadata teatrietendusi ja palju muud. Siit leiab ka piraadisadama ja kaluriküla. Lähem info siin.

Väski seiklussaare pileteid on võimalik osta koos Tallinn-Helsingi laevapiletitega, kas eraldi või koos Muumimaa piletiga.

* 1 päeva pilet Väski seiklussaarele 23 €
* ühispilet: 2 päeva pilet Muumimaale ja 1 päeva pilet Väski seiklussaarele 44 € * alla 2-aastane laps tasuta Väski seiklussaarele on võimalik pileteid osta perioodiks 28.06.–14.08.2016. Särkänniemi

Särkänniemi lõbustuspark asub Tamperes, Helsingist 180 km kaugusel. Lõbustuspargist leiad 34 erinevat atraktsiooni, mis pakuvad suviti ägedaid sõiduelamusi ja närvekõditavaid kogemusi.

Pargis on planetaarium, laste loomaaed, Näsinneula vaatetorn ning maailma esimene Angry Birds Land. Särkänniemi on korduvalt valitud Soome parimaks vaba aja keskuseks ning on kõige populaarsem sihtkoht Tamperes.

Särkänniemi piletid

Lõbustuspargi pileteid saab osta Viking Line`ist koos Tallinna-Helsingi laevapiletitega. Särkänniemis vahetatakse pilet käepaela vastu, millega pääsete Särkänniemi alale, lõbustusparki, laste loomaaeda, meremaailma, planetaariumi ja Näsinneula vaatetorni.

Avatud:

Särkänniemi on avatud 14.05.–03.09.2016.

Suletud

Mai 9.–13., 16.–20., 23., 30. Juuni 3., 6., 13., 20. August 22.–25., 29.–31. September 1.–2.

Alla 100 cm pikkustele lastele on lõbustuspargi sissepääs ja atraktsioonid tasuta (arvestades siiski pikkuse ja vanusepiirangutega).
Mõõtmine kohapeal.

Parkimine

Parkimine Särkänniemi lõbustuspargi juures on tasuline. Parkimise eest tasutakse piletimüügiautomaatidesse.

Lisainfot parkimise kohta leiate siit.

Angry Birds tegevuspark

Angry Birdsi tegevuspark on siseruumides ajaveetmise koht kogu perele: siit leiab kino, batuudid, mängunurga kõige väikesematele, lasermängutoa ja palju muud. Park asub ostukeskuse Capri 1. ja 2. korrusel Lappeenranta lähedal Holiday Club Saimaa spaahotelli ja puhkekeskuse vahetus läheduses. Lähem info siin.

Tykkimäe vabaajakeskus

Tykkimäe vabaajakeskuses on 40 erinevat atraktsiooni ja lõbusaid üritusi suvi läbi. Tykkimäki pakub võimalust tutvuda Kaunisnurme muuseumikompleksiga ja näha maailmas ainulaadset Verla paberitehast ning palju muud. Parkimine on tasuta. Atraktsioonide eest saab tasuda sularahas, kaardiga saab maksta piletikassades, pargi restoranides ja kioskites. Soome suuruselt kolmas lõbustuspark asub Helsingist umbes 140 km kaugusel Kouvolas. Lähem info siin.

Tropiclandia

Tore veekeskus peredele Vaasas. Siit leiab kõik, mis ühes veepargis olema peab: liumäed, lained, kosed, mullivannid ja palju muud. Suvel on avatud ka vabaõhuveepark.Lähem info siin.

Ranua metsloomapark

Ranua loomapark pakub võimalust jälgida Põhjamaiseid loomi aastaringselt, neile on loodud väga looduslikud ja nende elupaigale lähedased elukeskonnad. Ranua loomapark on avatud iga päev ja aastaaegade vaheldumised näitavad loomi erineva nurga alt. Loomaargis on esindatud 50 metsloomaliiki ja ligi 200 looma. Suvel on avatud ka koduloomapark. Lähem info siin.

Hop on hop off audiogiidiga ekskursioonibuss Helsingis

Helsingi bussiekskursioonil saad ülevaate tuntud vaatamisväärsustest. Marsruut kulgeb ümber Helsingi kesklinna ja teele jäävad Sibeliuse monument, Senati väljak, Lasipalatsi, Olümpiastaadion, Finlandia maja, Templiväljaku kirik ja mitmed teised huvipunktid ning populaarsemad ostukeskused. Busse võib vahetada nii palju kui soovid ja jõuad.

Bussid väljuvad Senati turu juurest esmaspäevast pühapäevani ajavahemikul kell 10.00-16.00 iga 30-45 minuti tagant. Peatusi on üle linna ja ekskursiooni võid alustada sulle sobivast paigast. Pilet kehtib 24 tundi ning sellega saab allahindusi erinevates restoranides ja kohvikutes. Audiogiid 10 erinevas keeles, sh inglise, vene ja soome keeles. Pilet Tallinki eelmüügist 09.05-21.09.2016. Lähem info siin.

Panorama Sigthseeing audiogiidiga ekskursioon Helsingis

Strömma Finlandi korraldatav Helsinki Panorama Sightseeing Audio Tour on heliefektidega elavdatud ja 8 keeles pakutav kuuldemänguline ekskursioon, kus tutvustatakse Helsingi kõige olulisemaid vaatamisväärsusi (väljumine Esplanaadi pargist, Fabianinkatult). Ekskursiooni aitab hubasemaks muuta bussi „perenaine”. Suvehooajal korraldatakse ka Helsinki Panorama Sightseeing Guided Tour ekskursioone giidi juhtimisel rootsi ja inglise keeles (väljumine Olümpiaterminalist). Helsingi kaardi omanikele on ekskursioon tasuta. Lähem info siin.

Laevaekskursioon Helsingis

Strömma viib soovijad meeldejäävale laevareisile. Ekskursioonil kuulete Helsingi ajaloost, saate imetleda kaunist rannajoont ja tutvuga paljude suurepäraste vaatamisväärsustega. Näete Suomenlinna merekindlust, Helsingi loomaaeda Korkeasaaril, muljetavaldavat jäälõhkujate laevastikku ja Degerö kanalit. Lähem info siin.

Jalgrattaekskursioon Helsingis

Kaherattalisel avastad põhjanaabrite pealinna kordades kiiremini kui jalgsi. Ekskursioonid viivad kultuurikohtadesse, parkidesse aga ka saunaõhtutele ja disainipiirkonda. Lähem info siin.

Lisaks:

Heureka teaduskeskus, Loodusteaduste muuseum, Tropicario, Suomenlinna merekindlus, Helsingi mängukoobas jpm.

Lisainfo ja tellimine Fortest Reisidest. 

Lahe koolipäev Helsingis

Pakume võimalust ühiseks Helsingi reisiks koos heade koolikaaslastega: Läänemere kaunim laevapark, rohkelt meelelahutust, maitsvad road ning vahvad ekskursioonid Helsingis.

Helsingi päevareisi hind alla 12aastasele õpilasele alates 22.50 € ja 12 - 17aastasele õpilasele alates 24.50 €.

Küsi pakkumist!

Hind sisaldab - päevareisi Tallinnast Helsingisse ja tagasi Star klassis - ühte hommikusööki Rootsi lauas   Koolirühma saatja saab päevareisi ja hommikusöögi TASUTA   Lisatasu eest pakume - õhtusööki laevas - Helsingi muuseumide külastust - tellimusvedu Helsingis   Tingimused: - Kehtib koolirühmadele alates 10 noorest.
- Iga 10 noore kohta peab olema kaasas üks vähemalt 25-aastane rühmasaatja.
- Erihinnaga kohtade arv on piiratud.
- Reisi maksmine ja annulleerimine vastavalt rühmade makse- ja annulleerimistingimustele.   Lisainfo ja broneerimine Fortest Reisidest.

Kolm ühes (pilet, kajut ja söök) liinireisil Helsingisse

hind EUR/
üks suund
  hind/reisija kaasreisija samas kajutis Tal-Hel 08.00 45 30       Tal-Hel 18.00/pühap. 16.30
Hel-Tal 11.30 ja 21.30 60 45

Hind sisaldab:
- reisijapiletit valitud suunal
- hommikusööki (Tal-Hel 8.00) või lõuna-/õhtusööki (Tal-Hel 18.00, Hel-Tal 11.30 ja 21.30/20.00)
- A- või B klassi kajutit (Seaside standard või inside kajut)

Sõidukid vastavalt kehtivale hinnakirjale. Paketti on võimalik lisada kuni 3 kaasreisijat.

Broneeringu eest tuleb tasuda hiljemalt 30 päeva enne reisi. Juhul kui broneerimise hetkel on väljumiseni jäänud vähem kui 30 päeva, tuleb broneeringu eest tasuda koheselt.

NB! Novembri keskpaigast kuni jõuludeni on kaetud jõululaud. Hinnale lisandub 1 €.

Lisainfo ja tellimine Fortest Reisidest.

Lisaks pakume võimalust osta soodushinnaga messipääsmed erialamessidele Helsingis, lähem info siin.

Helsingi laevapiletid gruppidele

Reisides koos sõprade, töökaaslaste- või spordiseltskonnaga – koos on alati lõbusam ja aeg läheb lennates. Niisiis kogu oma seltskond kokku ja unusta argipäev punastel laevadel seilates. Viking Line paneb kokku paketi just teie soove ja vajadusi arvestades.

Kohtumiseni merel!

Lisainfo ja tellimine Fortest Reisidest. 

Küsi pakkumist!

 

M/S Viking XPRS'i edasi-tagasi pilet Tallinn-Helsingi-Tallinn koolirühmadele.

Noorterühmadele alates 10 inimesest, kellest 75% on õpilased. Iga 10 õpilase kohta peab grupis olema 1 täiskasvanu.

Hind 22 eurot ühele reisijale.

Hind sisaldab edasi-tagasi piletit ühele inimesele; tagasitulek Helsingist mõnel teisel päeval (mitte samal õhtul).

Lisaks on võimalik tellida soodushinnaga B-klassi kajut (kuni 4 kohta), 10 eurot/üks suund; samuti toitlustus rootsi lauas.

Päevakruiis Tallinn-Helsingi-Tallinn koolirühmadele.

Noorterühmadele alates 10 inimesest, kellest 75% on õpilased. Iga 10 õpilase kohta peab grupis olema 1 täiskasvanu.

Väljumine Tallinnast kl 08.00, saabumine Helsingisse kl 10.40.
Väljumine Helsingist samal õhtul kl 21.30 (pühap. 20.00) ja saabumine Tallinnasse kl 24.00 (pühap. 22.30).

Hind 17 eurot reisija kohta (kehtib iga päev).

Hind sisaldab edasi-tagasi piletit ühele inimesele.

Kohtade arv piiratud! Lisaks on võimalik tellida soodushinnaga B-klassi kajut (kuni 4 kohta), 10 eurot/üks suund; samuti toitlustus rootsi lauas.

Päevakruiis Tallinn-Helsingi-Tallinn koolirühmadele koos hommiku- ja õhtusöögiga.

Noorterühmadele alates 10 inimesest, kellest 75% on õpilased. Iga 10 õpilase kohta peab grupis olema 1 täiskasvanu.

Väljumine Tallinnast kl 08.00, saabumine Helsingisse kl 10.40.
Väljumine Helsingist samal õhtul kl 21.30 (pühap. 20.00) ja saabumine Tallinnasse kl 24.00 (pühap. 22.30).

 Hind
 eurodes
kuni 23.12.2016 E-P kuni 17-a reisija 28 €

Hinnas: edasi-tagasi laevareis ühele reisijale, hommiku- ning õhtusöök rootsi lauas.

Küsi bussipaketti gruppidele (paketi hinnas 30-50 või 51-70 reisija ja bussijuhtide ülesõit, kuni 15-meetrise bussi ülevedu)! Soodushind broneerimisel kuni 31.03.2016.

Soodushinnaga ühe suuna laevapilet rühmaliikmele.

Tulge kontorist välja, merele - nõupidamist korraldama või, miks mitte, külastama ülemere koostööpartnereid. Et sinu ettevõtte reisid sujuksid mugavalt, oleme loonud mitmeid võimalusi, kuidas muuta oluline komandeering aega ja raha säästvaks ning vaheldusrikkaks.

Rühmahind kehtib gruppidele alates 6-st täiskasvanust liinil Tallinn-Helsingi ja vastupidi.

 Hind
 eurodes
kuni 23.12.2016 E-P täiskasvanu alates 18 € 6-17-a reisija alates 9 €

Hind sisaldab ühe suuna reisijapiletit liinil Helsingi-Tallinn.
Kohtade arv piiratud.

Rühmasoodustusega reisib iga 20. reisija tasuta! Päevakruiis Helsingisse.

Rühmahind kehtib gruppidele alates 10-st täiskasvanust liinil Tallinn-Helsingi.

Väljumine Tallinnast kl 08.00, saabumine Helsingisse kl 10.40.
Väljumine Helsingist kl 21.30 (pühap. 20.00) ja saabumine Tallinnasse kl 24.00 (pühap. 22.30).

 Hind
 eurodes
kuni 23.12.2016 E-P reisija 18 €

Hinnas: edasi-tagasi laevareis samal päeval ühele reisijale.

Pakkumine kehtib iga päev. Rühmasoodustusega reisib iga 20. reisija tasuta!

Päevakruiis Helsingisse hommiku- ja õhtusöökidega.

Rühmahind kehtib gruppidele alates 10-st täiskasvanust liinil Tallinn-Helsingi. Ei kehti lasterühmadele.

Väljumine Tallinnast kl 08.00, saabumine Helsingisse kl 10.40.
Väljumine Helsingist kl 21.30 (pühap. 20.00) ja saabumine Tallinnasse kl 24.00 (pühap. 22.30).

 Hind
 eurodes
kuni 23.12.2016 E-P täiskasvanu 46,50 € 12-17-a reisija 28 € 6-11-a reisija 10,50 €

Hinnas: edasi-tagasi laevareis ühele reisijale samal päeval, hommiku- ning õhtusöök rootsi lauas.

Pakkumine kehtib iga päev. Rühmasoodustusega reisib iga 20. reisija tasuta!

NB! Jõululaud perioodil 15.11.–23.12., lisamaks 1 €/reisija

Tellimine ja lisainfo Fortest Reisidest.