Laevafirma DFDS teadaanne

Laevafirma DFDS teadaanne 28.04.2020:

Seoses Covid-19 pandeemia mõju tõttu tootmis- ja teenindussektorile optimeerime parvlaevateenuste pakkumist Läänemerel.

Alates 04.05.2020 vähendame Paldiski-Hanko liinil nädalaste väljumiste arvu 18-lt väljumiselt 8-le ning suuname seni Paldiski-Hanko liini teenindanud laeva Sailor täiendavalt Paldiski-Kapellskär liinile. Muudatuse tulemusena on meil võimalik teenindada Rootsi liini 2 laevaga, suurendades praegust üleveovõimekust ja pakkudes hilisõhtuseid väljumisaegu mõlemal sõidusuunal.

Tutvu meie uue sõidugraafikuga siin

Laevafirma DFDS teadaanne 17.03.2020:

Viimase paari päeva jooksul on Eesti Vabariigi valitsus võtnud kasutusele mitmeid olulisi meetmeid COVID-19 leviku tõkestamiseks. Alates 17. märtsist taastab Eesti ajutiselt piirikontrolli kogu piiril. Eestisse võivad naasta kõik Eesti elanikud ja nende lähikondlased. Eestisse võivad siseneda ainult Eesti kodanikud ja Eesti elamisloa või elamisõiguse omanikud, nende seas nn halli passi omanikud, samuti välisriikide kodanikud, kelle perekonnaliige elab Eestis.

Selle tulemusel on DFDS ajutiselt peatanud laevapiletite müümise online’is ning laevade pardale võetakse väga piiratud arv reisijaid. 

Paldiski-Kapellskär-Paldiski liinil oleme juba kasutusele võtnud olulisi meetmeid koroonaviiruse / COVID-19 leviku tõkestamiseks, sealhulgas:

  • Buffet-restoran ja restoran Mare Balticum on suletud
  • Buffet-eineid pakutakse ühekordse kasutusega karpides
  • Pood ja baar on suletud
  • Laeva pardale võtame piiratud arvu reisijaid selleks, et vähendada ühes kajutis
  • reisivate inimeste arvu
  • Pidev üldkasutatavate pindade puhastamine.
  • Laeva meeskond järgib rangeid meetmeid ja hügieeninõudeid.

Võite olla kindel, et oleme võtnud kasutusele kõik Maailma Terviseorganisatsiooni soovitatud ettevaatusabinõud koroonaviiruse / COVID-19 leviku minimeerimiseks, et kaitsta reisijate tervist. Juhime Teie tähelepanu sellele, et kõiki sõiduplaane võidakse lühikese etteteatamisega muuta.

Seoses COVID-19 viiruse leviku tõkestamise ja Eesti ning Soome ajutise piirkontrolli taastamisega, oleme otsustanud ajutiselt peatada erareisijate broneeringute vastuvõtmise Paldiski-Hanko liinile kuni 01.05.2020. Olemasolevad broneeringud on jätkuvalt kehtivad ning liin jätkab kaubavedude opereerimisega. 

Lisateabe saamiseks pöörduge otse Eesti ametivõimude poole siin ja tutvuge DFDSi korduma kippuvate küsimustega (KKK) siin.

Fortest Reiside reisiuudised ja sooduspakkumised Sinu e-mailile
Uudiskirjast saate loobuda siin
Eurokalkulaator!

Sisestage hind eurodes:

1 eek=0.0639 euro