Lennupiletid

Küsi pakkumist siit
Võimaluste piires püüavad meie reisikonsultandid alati leida reisijale sobivaima hinna ning väljumisega lennud.

Lennupiletite hinnad sõltuvad paljudest teguritest: piletiklass, reisija vanus, väljalennu päev, hooaeg, kellaaeg, otseühenduse olemasolu, väljaostmise aeg, mitme lennukompanii kasutamine, valuutakursid jms.

Täpsemat teavet hindade kohta oskame ütelda, kui teatate meile soovitud lennuaja või ajavahemiku.

Puhkusereiside korraldajad müüvad piiratud koguses lennupileteid tšarterlendudele. Tegemist on mugavate otselendudega, kuid lennukuupäevade valik on piiratud vastavalt puhkusereiside väljumistele ning pikkusele.

Lennureisija meelespeaga saab tutvuda Tallinna lennujaama koduehel.

Lisainfo ning tellimine Fortest Reisidest telefonidel 734 1220 ja 631 2821 ning meilitsi Tartu e-posti aadressil või Tallinna e-posti aadressil.

 

Dubai lennujaamamaks

Dubai kehtestab alates 30. juunist 2016 reisijamaksu, millest hakatakse finantseerima emiraadi lennujaamade laiendusi. Seoses naftahindade drastilise odavnemisega on jõukas Dubai emiraat oma tulubaasi languse leevendamiseks otsustanud esmakordselt oma ajaloos hakata reisijatelt maksu koguma. 

Maksu suurus on 35 dirhamit (u 9.50 USD) ja seda hakatakse koguma kõikidelt lennureisijatelt sh transiitreisijad. Maksu tuleb tasuda nii Dubai kui Al Maktoumi lennujaamas. 

Lennundusjulgestusalane info

Lennundusameti julgestusalane info ning keelatud esemete nimekiri.