Pakkumine Stockholmi kruiisile seenioride rühmale

Tallinna-Stockholmi liini müük on peatatud 17. märtsist kuni 1. maini 2020 seoses valitsuse kehtestatud eriolukorraga.
 

Kruiis Stockholmi on hea vaheldus nii nendele reisijatele, kes seda kaunist linna varemgi on külastanud kui ka neile, kes merereisi esimest korda ette võtavad. Armas vanalinn, kuningaloss, imekaunis saarestik ja muuseumid pakuvad unustamatu elamuse. Pole vaja muretseda keeleoskuse pärast, sest laevadel teenindab teid abivalmis eesti keelt kõnelev personal.

Teatud väljumistel on seenioridele päris oma kruiisijuht, kes aitab aega sisustada.

Laeval saab rahulikult jalutada, häid toite nautida, muusikat kuulata ja meelelahutuskavadele kaasa elada, aga võib ka tantsida ja pidutseda kas või hommikuni! Laevadel astuvad üles esmaklassilised Eesti ja välismaa tantsu- ja lauluartistid. Laevadel on mitmeid restorane ja kauplusi, isegi saunad ja väike ilusalong.

Küsi pakkumist!

Seenioride erikruiis 23.03-25.03.2020

23. märtsil ootame kõiki reisihuvilisi seenioride erikruiisile kaunisse kevadisse Stockholmi. Reisi ajal hoiavad tuju üleval ja lahutavad meelt kruiisijuht Inda Kõiva ning erikülalised, armastatud Ivo Linna ja Antti Kammiste.

Meeleoluka merereisi ajal saad nautida rikkalikke maitseid laevarestoranides. Silmailu pakub tuntud muusikalide („Kaunitar ja koletis“, Mamma Mia!“ jt) teemaline sõuprogramm.

Huvilisi kutsume ekskursioonile, kus tutvume Stockholmi kuningliku ajalooga ja sõidame bussiga läbi omanäoliste linnaosade. Vabaõhumuuseumis Skansen on enam kui 150 ajaloolist ehitist, mis pärit vahemikust 14. sajand kuni aasta 1920. Mullu kevadel avati siin avarate akvaariumide ja põnevate väljapanekutega Läänemere elu ja ökosüsteemi uuriv teaduskeskus. Skansenis on ka loomaaed, kus on esindatud enam kui 70 loomaliiki.

Reisi hind üksikreisijale alates 50,25€ (koht B4 kajutis ja õhtusöök rootsi lauas). Kruiisi lõplik hind sõltub nõudlusest, kajutiklassist ning lisateenustest.

Grupiliikmele hind alates 49,50€ (grupp alates 10 inimesest; koht B4 kajutis ja õhtusöök rootsi lauas).

Grupijuhile 2 õhtu- ja hommikusööki tasuta. 

Lisatasu eest pakume täiendavaid söögikordi ja Stockholmi linnaekskursiooni. Ekskursiooni hind 25€ ühele reisijale

Grupipakkumise tingimused
- Tasuta rühmajuhi pakkumine kehtib tingimusel, et rühmas on vähemalt 10 maksvat reisijat.
- Soodushinnaga kohtade arv on piiratud.
- Reisi lõplik hind sõltub laeva väljumise ajast ja nõudlusest, valitud kajutiklassist ja lisateenustest.
- Reisi eest maksmine ja annulleerimine vastavalt rühmade makse- ja annulleerimistingimustele.

Lisainfo ja tellimine Fortest Reisidest.