Põnevad messid Helsingis

Helsingi sügishooaega sisustavad traditsiooniliselt messid. 

Kas otsid ideid kodukujunduseks, soovid ilunõuandeid või teed plaane talviseks suusareisiks? 

Koos laevapiletiga ostes saab messipääsme soodushinnaga 10 € (kohapeal 18 €).

Päevakruiis alates 28 € / reisija (alates 15 € / suund).

Lisainfo ja broneerimine Fortest Reisidest.

Küsi pakkumist!

HABITARE sisustusmess 07.–11.09
 
Sügise saabumine muudab meid pisut kodusemaks ning suunab mõtted ka kodukujunduse ja sisustuse värskenduse peale. Ühe piletiga saad külastada mitut messi: mööbli-, sisekujundus- ja disainimessi + ValoLight valgustusmessi, Antiigimessi ja ArtHelsinki kaasaegse kunsti messi.
Ilu- ja tervisemess "I Love Me" 21.–23.10
 
Sügise väljapaistvaim mess. Ühe katuse all toimub samaaegselt mitu messi: Terveys, Kauneus, Muoti, Nordic Hair ning Koru & Kello. Kohal on ettevõtted, kes jagavad tervise teemalisi nõuandeid, osta saad moerõivaid ja -ehteid. Juuksemessil tutvustatakse uusimaid soengutrende.
Skiexpo 04.–06.11
 
Novembri esimene nädalalõpp kutsub Helsingisse kõik talispordihuvilised. Skiexpo mess tähistab ametlikku algust Lõuna - Soome talvehooajale. Messikeskus täitub talispordivahenditega ning tutvuda saab talviste turismiuudistega. Traditsiooniliselt on esindatud kõik Soome suurimad suusakeskused.
Car Expo, 18.–20.11
 
Automess toob kokku autotööstuse tähtsaimad tegijad autodest erinevate toodete ja finantsettevõteteni välja. Messil saad näha ning proovisõitu teha mitmete erinevate autodega.