Stockholmi kruiis

Paki kohvrisse lühikeseks linnapuhkuseks vajalik, haara kaasa lähedased ning tulge merereisi nautima. Kruiis sisaldab mugavat kajutit, erinevaid restorane, kohvikuid ning baare, ahvatlevaid pakkumisi laeva kauplustes ja ohtralt meelelahutust nii lastele kui täiskasvanutele.

Kruiisi hind - edasi-tagasi laevapilet 1-le reisijale (koht B4 kajutis, soodsaimad väljumised Tallinnast enamasti pühapäevast kolmapäevani). Soodushinnaga kajutite arv piiratud!

Lisainfo ja tellimine Fortest Reisidest.

Küsi pakkumist!

Kruiiside hinnad on paindlikud ja muutuvad jooksvalt vastavalt nõudlusele. Mida nõutum väljumine, seda kõrgemaks muutub hind ka soodsaimatel väljumistel. Et saada soodsamat hinda, soovitame broneerida reis võimalikult aegsasti.

Hind sisaldab kajutikoha maksumust ühele reisijale ja kütuse lisatasu (kehtib vähemalt 12-aastastele reisijatele). Hinna kalkuleerimisel on lähtutud eeldusest, et kajutis reisib maksimaalne arv reisijaid (4 reisijat kajutis).

Üksikuid kajutikohti saab osta ainult B-klassi kajutitesse, meeste ja naiste kohad asuvad eraldi kajutites. Kõrgema kategooria ning inva- ja allergiakajutitesse ei ole võimalik üksikuid kohti osta ning broneerida tuleb terve kajut. Üksikutele kohtadele soodushind ei kehti.

Soodustused:
5-liikmelise reisiseltskonna puhul ühele kuni 5-aastasele lapsele kajutis lisakoht tasuta (madratsil või väikelapse voodis), tingimusel, et ostetakse välja terve kajut. Suuremaid lapsi ning täiskasvanuid kajuti lisakohale broneerida ei ole võimalik.
Club One klientidele erihinnad, lähem info broneerimisel.

Eelmüügist soovitame juurde osta ka toidupakette, hinnaga alates 61€/ reisija.

Broneeri reis juba täna!
 
Lahe vahetund koolirühmadele, hind ühele reisijale alates 35,50 eurost.

Eripakkumine seenioride rühmadele, hind ühele reisijale alates 48,50 eurost. 

Eestikeelsed Stockholmi ekskursioonid toimuvad iga päev, hind 20 eurot täiskasvanule ja 13 eurot 6-11-a lapsele, hind kehtib kuni 30.06.2017.

Venekeelsed linnakeskursioonid toimuvad iga päev, hind 20 eurot täiskasvanule ja 11 eurot 6-11-a lapsele, hind kehtib kuni 30.06.2017.

Lähem info hindadest ning vabade kohtade olemasolust Fortest Reisidest.

Fortest Reiside reisiuudised ja sooduspakkumised Sinu e-mailile
Uudiskirjast saate loobuda siin
Reisi turvaliselt ja osta reisikindlustus meilt! Kiire, lihtne ja mugav viis sõlmida ja osta kindlustuslepinguid otse meie kodulehelt. Kliki enda poolt valitud kindlustusfirma ikoonile ja vormista poliis!

Soovitame enne lepingu sõlmimist tutvuda reisikindlustuse pakkuja tingimustega ning vajadusel konsulteerida asjatundjaga.

Eurokalkulaator!

Sisestage hind eurodes:

1 eek=0.0639 euro