Teztouri messipakkumine

09.02-11.02.2018 kehtivad TEZ Tour pakettreisidele reisilepingust erinevad müügitingimused st. reisilepingu punktide 4.1, 5.3 ja 5.6 asemel kehtivad järgmised müügitingimused.

Maksetingimused:
- Ettemaks 55 eurot inimese kohta broneeringu vormistamisel.
- 20% reisipaketi kogumaksumusest tuleb tasuda hiljemalt 28.02.2018. (Ettemaks 55 eurot inimese kohta kuulub 20% sisse).
- 100% reisipaketi kogumaksumusest tuleb tasuda hiljemalt 28 kalendripäeva enne reisi.

Muutmistingimused:
- teenustasuta muutmine on võimalik kuni 11.02.2018 kella 23:59ni.
- Peale 11.02.2018 ei ole muutmine lubatud ehk igasugune muudatus annulleerib soodustuse, kehtima hakkab hind, mis on muutmise hetkel süsteemis avatud (nime muudatus, toatüübi muudatus, reisijate lisamine). Hotelli ja/või kuupäevade muudatust on võimalik teha kuni 28 päeva enne reisi vastavalt muudatuse tegemise hetkel süsteemis oleva hinnaga. Juhul kui reisini on jäänud 28 või vähem päeva on hotelli ja/või kuupäevade muudatus võrdne tühistamisega, millele kaasneb tühistamise tasu 100% reisipaketi kogumaksumusest.

Tühistamistingimused:
- Broneeringu tühistamisel kuni 11.02.2018 kaasneb tühistamise tasu 55 eurot inimese kohta.
- Reisipaketi tühistamisel rohkem kui 28 päeva enne reisi kaasneb tühistamise tasu 20% reisipaketi kogumaksumusest.
- Reisipaketi tühistamisel vähem kui 28 päeva enne reisi kaasneb tühistamise tasu 100% reisipaketi kogumaksumusest.

Käesoleva hinnasoodustusega ei rakendata teisi soodustusi (nt. grupisoodustus jne.). Rohkem kui 8 reisija puhul tuleb kindlasti enne küsida hindadele kinnitust!

Messipakkumise soodustusega saab teha broneeringuid niikaua kuni vastav hind on nähtav broneerimissüsteemis. Juhul kui süsteem ei näita enam kampaaniahinda, tähendab see, et selle hinnaga kohad on välja müüdud.
Fortest Reiside reisiuudised ja sooduspakkumised Sinu e-mailile
Uudiskirjast saate loobuda siin
Reisi turvaliselt ja osta reisikindlustus meilt! Kiire, lihtne ja mugav viis sõlmida ja osta kindlustuslepinguid otse meie kodulehelt. Kliki enda poolt valitud kindlustusfirma ikoonile ja vormista poliis!

Soovitame enne lepingu sõlmimist tutvuda reisikindlustuse pakkuja tingimustega ning vajadusel konsulteerida asjatundjaga.

Eurokalkulaator!

Sisestage hind eurodes:

1 eek=0.0639 euro