Toidu ettetellimine Smartlynxi lendudel

Smartlinx Airlines tellimuslendudel saab sooja toitu ja laiemat söögivalikut ainult ettetellimisel. Toidu valik on erinev sõltuvalt lennu sihtkohast ja lennu ajast, kuid kunagi ei kattu pardal pakutavaga. Vabamüügi valikusse jääb vaid väike kogus, millest ei pruugi jätkuda kogu lennuki klientidele.

Toidu ettetellimise võimalus on olemas kõigil Smartlynx Airlines tellimuslendudel, ka nendel, kus toitlustus pardal on juba reisipaketi hinnas.
Valikus on lisaks ka erivalik lastele ja taimetoitlastele ning samuti on võimalik üllatada oma reisikaaslast shampuse ja koogiga.

Toitu saab ette tellida hiljemalt 36 tundi enne väljalendu Airo Cateringi lehelt.
Tegemist on veebipoega ning maksevahendina on aktsepteeritud Visa ja Mastercardi krediitkaardid, maksta saab nii era- kui ärikliendina.

Poe avaleht keelevalikuga:
eesti keeles
inglise keeles
vene keeles

Fortest Reiside reisiuudised ja sooduspakkumised Sinu e-mailile
Uudiskirjast saate loobuda siin
Reisi turvaliselt ja osta reisikindlustus meilt! Kiire, lihtne ja mugav viis sõlmida ja osta kindlustuslepinguid otse meie kodulehelt. Kliki enda poolt valitud kindlustusfirma ikoonile ja vormista poliis!

Soovitame enne lepingu sõlmimist tutvuda reisikindlustuse pakkuja tingimustega ning vajadusel konsulteerida asjatundjaga.

Eurokalkulaator!

Sisestage hind eurodes:

1 eek=0.0639 euro