Trendikas, romantiline, sini-valge Santorini

Imekaunis Santorini on maailmakuulus oma võrratute päikeseloojangute ning mäenõlvadele rajatud lumivalgete külade poolest. Mägine läänerannik on vaadete nautimiseks ideaalne. Mõned meie hotellid paiknevad kõrgel kraatrinõlval paiknevasImerovigli külas ning saare kõige kuulsamas maalilises Oia külas. Enamik hotelle asub aga Kamaris ja Perissas - saare ida-ranniku kuurortides, kus puhkajaid ootavad kaunid rannad ja suur valik söögikohti ning õhtuveetmisvõimalusi.

Santorini pealinn Fira on saare peamine transpordisõlm. Siin on saare aktiivseim ööelu, mõnusaid kohvikuid, suurim valik poode ja mitu muuseumi, sh arheoloogiamuuseum, kus on eksponeeritud Akrotisist välja kaevatud leiud. Lisaks pakub linnakese asukoht kõrgel kaljuserval suurepäraseid piltpostkaardilikke vaateid Santorini kraatrile ja naabersaartele.

Santorini sai oma praeguse kuju tänu u 3600 a tagusele võimsale vulkaanipurskele, mis hävitas Minose kultuuri nii Kreetal kui Santorinil, jättes viimasest suure osa vee alla. See sündmus omakorda lõi legendi Santorinist kui legendaarsest Atlantisest. Tänane poolkuukujuline saar on koos väikeste naabersaartega osa iidsest vulkaanikraatrist, mille järskudelt nõlvadelt saare läänesosas avanevad supervaated. Ida- ja lõunaranniku põnevalt värvilised - mustad, hallid, punased - rannad on samuti kunagise looduskatastroofi pärand.

Reisid toimuvad 18.9.2018–25.9.2018

Allolevad hinnad seisuga 04.05.18 , hinnad on informatiivsed. Soodushinnaga kohtade arv piiratud, reisipaketi hind võib muutuda tundidega. Hind sõltub väljumise kuupäevast. Hinnad 1 reisija kohta kaheses toas, reisi pikkus 7 ööd. 

Lähem info ja tellimine Fortest Reisides.

Küsi pakkumist!

Karidis 2+*
Kamari
hotelliinfo siin
hommikusöök, al 519 eurost
Alia 2+*
Kamari
hotelliinfo siin
hommikusöök, al 529 eurost
Artemis 3*
Santorini
hotelliinfo siin
hommikusöök, al 539 eurost
Terra Blue 3*
Kamari
hotelliinfo siin
hommikusöök, al 579 eurost
Athanasia 2*+
Perissa
hotelliinfo siin
hommikusöök, al 579 eurost
Fenix Collection 3*
Perissa
hotelliinfo siin
hommikusöök, al 719 eurost
 
 
Rose Bay 4*
Santorini
hotelliinfo siin
hommikusöök, al 809 eurost