TUI Balticsi teadaanne

Reisikorraldaja TUI Baltics teadaanne 29.04:

Eestis ja Türgis kehtiva eriolukorraga ja selle raames kehtestatud piirangutega ei ole hetkel võimalik väljapoole Eestit puhkusereise teha. Lennuühendus Türgiga on peatatud ning Türgis on riigisiseselt kehtestatud liikumispiirangud.

Seoses sellega anname teada, et TUI Baltics on sunnitud kõik kuni 31.05.2020 planeeritud lennud ja pakettreisid Türki edasi lükkama hilisematele kuupäevadele.

Kõigil klientidel, kes on soetanud reisi väljumisega kuni 31.05.2020, on järgmised võimalused alternatiivideks.

✔️ Vahetada olemasolev broneering samas vääringus valitud Türgi 2020 väljumisele septembris ja oktoobris sõltuvalt hotellist. Selleks palume võtta ühendust oma reisikonsultandiga.

✔️ Vahetada olemasolev broneering Egiptuse TALV 2020/2021 reisi vastu süsteemis kehtiva hinnaga.

✔️ Vahetada olemasolev broneering samas vääringus Türgi 2021 hooaja väljumisele tingimusel, et väljumiskuupäev, hotell, reisijate arv, reisi kestus ja toatüüp ei muutu.

✔️ Kui te ei tea veel, millise reisi vastu soovite oma ärajäänud reisi vahetada, siis pakume ka võimalust valida asendusreisi vautšer, millega saate tasuda uue reisi eest. Vautšerit saab kasutada uue broneeringu tegemiseks kuni 31.12.2020.

✔️ Kui te ei soovi oma reisi edasi lükata ja loobute asendusreisi vautšerist, siis nende taotlustega tegeleme pärast eriolukorra lõppemist.

Palume arvestada, et hetkel võib esineda viivitusi päringutele ja nõuetele vastamisel. Palume selles osas mõistvat suhtumist ja kannatust! Vabandame omalt poolt ka kõikide võimalike ebamugavuste pärast antud eriolukorras.

Reisikorraldaja TUI Baltics teadaanne 30.03.2020:

Ülevaade asendusreiside broneerimisest ja reiside annulleerimisest praeguses eriolukorra tingimustes.

Egiptuse tühistatud väljumised

Asendusreiside broneerimise tingimused

 • Uus broneering TALV 2020/2021 hooaja Egiptuse reisidele (müük avatakse peatselt) samasse hotelli – kehtib sama hind, mis kehtis annulleeritud väljumiste puhul (v.a. jõulupühade, aastavahetuse ja koolivaheaja reisid). Tingimusel, et hotell, reisikestus, inimeste arv ja toatüüp jäävad samaks.
 • Uus broneering TALV 2020/2021 hooaja Egiptuse reisidele (müük avatakse peatselt) muusse hotelli – muudatus bürookuludeta, kehtib broneeringu muutmise kuupäeval süsteemis saadaolev hind.
 • Uus broneering SUVI 2020 hooaja Türgi ja Kreeta reisidele – muudatus bürookuludeta, kehtib broneeringu muutmise kuupäeval süsteemis saadaolev hind.

Türgi 2020 tühistatud aprilli väljumised

Asendusreis Türgi 2020 väljumistele tingimusel, et hotell, reisijate arv, reisi kestus ja toatüüp ei muutu

 • Mai väljumistele kehtivad samad hinnad, mis esialgses aprilli broneeringus
 • Juuni, juuli, augusti ja septembri väljumistele kehtib broneeringu muutmise kuupäeval süsteemis saadaolev hind. Broneeringu muutmistasu ei lisandu.
 • Asendusreis oktoobri väljumistele aprillis kehtinud hinnaga ainult eraldi päringu alusel, kinnitust ei ole võimalik garanteerida.

Asendusreis Türgi 2020 reisidele mõnda teise hotelli või teise toatüüpi kui esialgses broneeringus, muutub reisi kestus või inimeste arv – muudatus bürookuludeta, kehtib broneeringu muutmise kuupäeval süsteemis saadaolev hind.

Türgi 2020 hooaja aprilli ja mai väljumiste broneeringu muutmine Türgi 2021 hooaja väljumistele sama hinnaga tingimusel, et hotell, toatüüp, reisijate arv, reisi kestus ei muutu. Väljumise kuupäev jääb samaks, mis esialgses broneeringus. Näiteks 20.04.2020 ära jäänud väljumise saab ilma lisakuludeta muuta 20.04.2021 väljumiseks.  Kui broneering tehakse mõnele muule kuupäevale – muudatus bürookuludeta, kehtib broneerimise kuupäeval süsteemis olev hind.

Sihtkoha muutus – Kreeta 2020 ja müügi avamisel Talv 2020/2021 ning Suvi 2021 – muudatus bürookuludeta, kehtib broneeringu muutmise kuupäeval süsteemis saadaolev hind.

Kuupäeva muutust on lubatud teha ainult ÜHEL korral.

Suvi 2020 väljumised alates 01.05.2020 kuni 30.06.2020

Annulleerimistingimused

 • Varajase tellija kampaania raames vormistatud broneeringute annulleerimistingimused: vastavalt teatud perioodil kehtinud eritingimustele – 50 EUR/täiskasvanu ja 15 EUR/laps või 20% broneeringu kogumaksumusest juhul, kui reisini on jäänud rohkem kui 21 päeva.
 • Broneeringutele, mis olid vormistatud ajavahemikul 06.03.2020–31.03.2020 – 10% broneeringu kogumaksumusest juhul, kui reisini on jäänud 21 päeva.
 • Muud annulleerimistingimused vastavalt üldistele reisitingimustele.

Kuupäeva muutus

 • Kreeta 2020 või Türgi 2020 hilisematele väljumistele – muudatus bürookuludeta, kehtib broneeringu muutmise kuupäeval süsteemis saadaolev hind.
 • TÄHTIS! Juhul, kui uue broneeringu hind on algse broneeringu hinnast kallim ja seetõttu suureneb ka ettemaksuks kuuluv summa, tuleb kliendil teha lisamakse 2 kuni 3 päeva jooksul peale muutuse kinnitamist.

Kuupäeva muutust on lubatud teha ainult ÜHEL korral.

Perioodil 06.03.2020–31.03.2020 tehtud broneeringute eest tasumise ja annulleerimise eritingimused

Tasumine

 • Ettemaks 10% broneeringu kogumaksumusest, lõppsumma peab olema tasutud 14 päeva enne reisi alguskuupäeva.

Annulleerimine

 • 10% annulleerimiskulu juhul, kui reisini on rohkem kui 14 päeva.
 • 50% annulleerimiskulu juhul, kui reisini on rohkem kui 13 kuni 11 päeva.
 • 80% annulleerimiskulu juhul, kui reisini on rohkem kui 10 kuni 2 päeva.
 • 95% annulleerimiskulu juhul, kui reisini on 2 ja vähem päeva.
 • Kuupäeva muutus: bürookuludeta, kehtib broneeringu muutmise kuupäeval süsteemis saadaolev hind.

Kuupäeva muutust on lubatud teha ainult ÜHEL korral.

 

Palume arvestada, et hetkel võib esineda viivitusi päringutele vastamisel. Palume selles osas mõistvat suhtumist ja kannatust!

Klient ei soovi asendusreisi, vautšerit ega ka tasutud summat deposiidis hoida: nende taotlustega on võimalik tegeleda pärast eriolukorra lõppemist.

Vabandame omalt poolt ka kõikide võimalike ebamugavuste pärast antud eriolukorras.

Fortest Reiside reisiuudised ja sooduspakkumised Sinu e-mailile
Uudiskirjast saate loobuda siin
Eurokalkulaator!

Sisestage hind eurodes:

1 eek=0.0639 euro