Türgi 2021. a. reiside müük avatud

Lähem info ja tellimine Fortest Reisides.

Küsi pakkumist!

Avatud on Türgi reiside varajase tellija kampaania 2021. a. reisidele.

Türgi lennud toimuvad 15.04-04.11.2021, suurema osa hooajast väljuvad lennud 4 korda nädalas.

Varajase tellija kampaania esimene etapp kestab kuni 31.07.2020.Kehtivad vastutava reisikorraldaja TUI Balticsi reisitingimused.

Varajase tellija kampaania eritingimused.
1. „Suvi 2021“ varajase tellija kampaania tingimused kehtivad Türgi reisidele perioodil 15.04.2021–04.11.2021 (viimane tagasitulek).
2. Kampaania kehtib ainult pakettreisidele, mis sisaldavad lennupileteid, majutust hotellis, transfeeri (lennujaam–hotell–lennujaam) ja lennujaamamakse. Soodustus ei kehti viisade ja kindlustuste puhul. Broneeringu vormistamise päeval tuleb tasuda kampaania ettemaks 50 EUR/täiskasvanu ja 15 EUR/ lapse (2–11,99 a) kohta broneeringu kogumaksumusest. Ülejäänud summa tuleb tasuda hiljemalt 21 päeva enne reisi väljumist.
3. Kampaania raames on lubatud teha üks kord nimemuutus tasuta, kuid mitte vähem kui 30 päeva enne reisi väljumist. Nimemuutust võib teha ühe reisija puhul tingimusel, et muutusega ei kaasne toa- ja majutustüübi muutmine.
4. Kampaania raames on lubatud teha üks kord bürookuludeta muutus broneeringus (hotell, väljumise kuupäev, toatüüp, reisi kestus), kuid mitte vähem kui 30 päeva enne reisi väljumist. Broneeringu maksumus muutub vastavalt muudatuse ajal kehtivale hinnale.
5. Juhul, kui reisija soovib teha nimemuutust, muudatust broneeringus või annulleerida kampaania raames tehtud broneeringut vähem kui 30 päeva enne reisi väljumist, rakendatakse üldistes reisitingimustes välja toodud tingimused. Kampaania soodustusega broneeringu annulleerimisel ei tagastata varasemalt tehtud ettemaksu, mis on 50 EUR/täiskasvanu ja 15 EUR/lapse (2–11,99 a) kohta.
6. Kampaania eritingimused on üldiste reisitingimuste lahutamatu osa.
7. Kampaania ei ole reisikorraldaja TUI Baltics püsiteenus ja kehtib ainult teatud sihtkohtadele ja reisikorraldaja TUI Baltics poolt kindlaks määratud perioodil.
8. Arusaamatused, mis võivad tekkida kampaania eeskirjade alusel lepingu sõlminud osapoolte vahel, käsitletakse vastavalt üldistele reisitingimustele.