Türgi

Küsi pakkumist siit
Miks Türgi?
Milline kuurort valida?
Kuhu minna, mida teha
Kasulik teada
Internetilingid
Hotellid
Riigi- ja piirkonnainfo
Lennuinfo

MIKS TÜRGI?

Euroopa ja Aasia piiril paiknev Türgi hõlmab ligi 800 000 ruutkilomeetrit vaheldusrikka loodusega maismaad. Väike-Aasiasse jääb Anatoolia, mis moodustab 97% riigi maa-alast. Ülejäänud 3% maa-alast jääb Euroopa poolele iidse Traakia riigi aladele. Kahe mandri piiril asub Türgi suurim linn Istanbul. Strateegiline asukoht Aasia, Euroopa ja Afrika kaubandusteede ristumiskohas tõi iidsele Türgile nii lahinguid ja viletsust kui kõrgkultuuride õitsenguaegu. Legendidest, vallutusretkedest ja sultanite pillavast elustiilist jutustavad hästisäilinud muinasjutulised varemed ja mälestised.

Türgit on õnnistatud erakordselt kauni loodusega. Looduse poolt rajatud imeks võib pidada Pamukkale „puuvillalinna” travertiinterrasside basseine, inimese ja looduse koostöös sündinud kaljulinn Kapadookia on teine meeldejääv paik. Kolmest küljest merega piiratud Türgit ääristab 8000 km rannajoont. Türgi Rivieraks kutsutud vahemererannikul on puhta kirgassinise mereveega rannad. Rikkumata loodus, hästisäilinud ajaloolised vaatamisväärsused, eksootiline köök, soodne hinnatase ja head hotellid teevad Türgist ideaalse puhkekoha.

tagasi algusesse

MILLINE KUURORT VALIDA?

Alanya
130 000 elanikuga Alanya on Türgi Riviera kõige elavama ööeluga turismilinn, 130 km kaugusel Antalyast. Alanya on vilka liiklusega värvikas linn, kus on kaunis liivarand, suur valik restorane, baare, kohvikuid ja ööklubisid ning heatasemelised hotellid. Kaubandushuviliste meelispaigaks on ostutänavad linnakeskuse ja sadama vahelisel alal. Õhtuti kogunevad turistid sadama lähedale rannapromenaadile, kus asuvad peenemad restoranid, baarid ja populaarsed diskoteegid. Ööklubid täituvad pidutsejatega peale südaööd, pidutsetakse tavaliselt varaste hommikutundideni. Alanya sobib ka perepuhkuseks lastega - linnasüdames paiknevas vesipargis võib lustides veeta terve päeva. Rahulikuma rannapuhkuse ihaldajatele soovitame mõnda Alanya lähedal paiknevat kuurorti - Konaklis, Alaras ja Incekumis on lai valik eri tasemega hotelle. Side on väike kuurort, asub 70 km kaugusel Antalyast ja 60 km kaugusel Alanyast. Side oli omal ajal tuntud kui orjakaubanduse keskus ja piraatide pelgupaik. Nüüd on Sidest saanud populaarne, paljude mugavate ja õdusate hotellide ning liivarandadega kuurort Vahemere ääres. Linnakeses on ilus vanalinn ja rikkalikult antiikajastu mälestusmärke. Colakli (12 km Sidest) ja Kumköy (6 km Sidest) on väikesed kuurortlinnad Side lähedal. Belek asub 35 km Antalyast idas. See on maalilise rannajoone ja suurepäraste liivarandadega kuurort. Belekit ümbritsevad männimetsad, oliivisalud ja palmiistandused. Belekis on Türgi lõunaranniku kõige luksuslikumad ja modernsemad hotellid. See on ideaalne koht spordiharrastajatele ja aktiivse puhkuse pooldajatele: siin on võrk- ja jalgpalliplatsid, tenniseväljakud ja piirkonna kõige suurem golfikeskus (18 auku). Lähedal asuvad antiiklinnade Perge, Aspendose ja Side varemed. lara on uus, kiiresti arenev kuurort 20 km kaugusel Antalyast. Lara tohutud hotellikompleksid paistavad silma oma huvitava arhitektuuri poolest. Neid iseloomustavad laiad liivarannad, mitmekesised teenused, grandioossed meelelahutusprogrammid nii väikestele kui suurtele.

Alanya plussid ja miinused:
+ head võimalused mitmekülgseks puhkuseks;
+ kaks pikka liivaranda;
+ elav ja värvikas turismilinn;
+ soodsad hinnad kauplustes ja restoranides;

- linnahotellides võivad tänavahääled tuppa kostuda;
- aeg-ajalt on hotellides elektrikatkestusi ja häireid sooja veega varustamisel;
- pealetükkivad kaupmehed.

Kemer
17300 elanikuga Kemer on idülliline väikelinn Antalyast 44 km läänes. Turismilinnake asub looduslikult kaunis kohas männimetsadega kaetud Tauruse mägede jalamil. Kemeri keskuses on kõik lähedal - kauplused, restoranid ja rannapromenaad on vaid jalutuskäigu kaugusel hotellist. Populaarne õhtuveetmiskoht on jahisadam, kus on baarid, restoranid ja diskoteek. Puhta veega türkiissinine meri, rohelus ja rahulik elutempo teevad Kemerist mõnusa puhkusepaiga. Veespordihuvilistele rohkelt harrastusvõimalusi. Kemer on purjetamisest huvitatutele kõigi unistuste täitumise koht. Lähedal asub antiikne Olümpos, kus igavesti põleva loomistule juures saab kuulata tuhandeid müüte ja legende möödunud aegadest ja kangelastest. Kiris (5 km Kemerist), Göynük (8 km Kemerist), Camuva (8 km Kemerist) on väikesed ja vaiksed suvituslinnakesed, kus on siiski olemas vajalikud kaubanduskeskused. Kui rahu ja vaikus ära tüütavad, võib suunduda Kemerisse lõbutsema ja meelt lahutama. Tekirova on väikelinn Kemerist läänes ja 73 km Antalya lennujaamast. Siin on kogu ranniku üks kaunimaid liivarandu. Viimastel aastatel on linnakeses ehitatud uusi hotelle ja klubisid. Lähedal asuvad antiiklinna Phaselise varemed. Linna asutasid Rhodose elanikud 7. sajandil e.m.a.

Kemeri plussid ja miinused:
+ türkiissinine meri, puhas merevesi;
+ rohelusse uppuv turismilinnake, kus kõik vajalik on jalutuskäigu kaugusel;
+ soodsad hinnad;
- aeg-ajalt on hotellides elektrikatkestusi ja häireid sooja veega varustamisel.

Bodrum - rohkem Kreeka kui Türgi

Bodrumi kohta on öeldud:
Ööd on siin pikemad, dringid nauditavamad, naised ilusamad, mehed huvitavamad - Bodrumi kohal hõljub maagiline lumm.

Võluv, idülliline Bodrum on Türgi moekuurort. Siin puhkavad nende vaprad ja ilusad ning kuulsused üle kogu maailma.
Türklaste südames on Bodrumil eriline koht. Peale vabariigi kehtestamist pagendati siia armastatud kirjanik Cevat Şakir, värvikas erudiit. Kalameestega merd sõitev ja nende elust kirjutav Cevat Şakir võttis kirjanikunimeks Halikarnassose Kalamees ja nimetas oma maapao helesiniseks eksiiliks. Tänu tema raamatutele muutus unine kalurikülake Türgi vabameelse boheemliku intelligentsi hulgas populaarseks suvituskohaks.

tagasi algusesse

KUHU MINNA, MIDA TEHA

 

tagasi algusesse

KASULIK TEADA

 

tagasi algusesse

INTERNETILINGID

 

tagasi algusesse

HOTELLID

 

tagasi algusesse

RIIGI- JA PIIRKONNAINFO

Eesti kodanike jaoks on Türgi viisavaba. Lastele kehtib sama hind. Pass peab kehtima vähemalt kuus kuud peale reisi. Tasumine on piiril sularahas. Hallidele passidele vormistatakse viisa samuti Türgi piiril ja see maksab 20 dollarit või 15 eurot.
Pindala 780 000 km².
Pealinn Ankara (5 miljonit).
Geograafiline asend 97% territooriumist asub Aasias ja 3% Euroopas. Kahte mandrit lahutavad Bosporuse ja Dardanellide väinad ning Marmara meri.
Vahemaad Antalyast:
Kemer - 40 km, Belek - 30 km, Side - 75 km, Alanya - 130 km;
Dalamanist: Marmaris - 100 km, Içmeler - 110 km;
Rahvaarv 75 miljonit. Suurimad linnad Istanbul (17 miljonit), Izmir (3,5 miljonit), Аdana (2 miljonit), Antalya (2 miljonit), Bursa (2 miljonit).
Türgi keel kuulub altai keelkonna türgi rühma (aserbaidžaani, usbeki, uiguuri, tatari, karaiimi jt), tal on grammatilisi ühisjooni soome-ugri keeltega (soome, eesti, ungari). Türklased kasutavad ladina tähestikku. Türgi keeli räägib maailmas umbes 150 miljonit inimest.
99 % rahvastikust on muhameedlased.
Elekter 220-235 V/ 50 Hz.
Postkontori tunnete ära kollasel taustal olevate tähtede PTT järgi. Avatud kell 8:00-24:00, pühapäeviti 9:00-19:00, teatud kohtades ka kauem. Telefoniautomaadid töötavad nii müntide kui telefonikaartidega. Telefonikaarte müüakse postis, hotellides ja lehekioskites. Telefoniautomaadist on odavam helistada kui hotellist.
Türgi rahvusvaheline suunakood on 90. Välisliini saamiseks tuleb valida 00. Eestisse helistamiseks tuleb valida 00 372 + linna suunanumber + abonendi telefoninumber.
Türgi rahaühik on Türgi liir (TRL). 1. jaanuaril 2005 võeti käibele uus Türgi liir (YTL-Yeni Türk Lirasi, rahvusvaheline tunnus - TRY). 1 liir = 100 kurus. Nii uus kui vana liir on 2005 paralleelselt käibel. Uued paberrahad - 100, 50, 20,10, 5 ja 1 liiri. Üks türgi liir vastab miljonile vanale liirile ning vahetuskurss on 0,55 eurot.
Käibel on ka vanad paberrahad väärtusega 20 000 000, 10 000 000, 5 000 000, 1 000 000, 500 000 ja 250 000 liiri, samuti mündid väärtuses 250 000, 100 000, 50 000 liiri. Kõikide kaupade hinnad näidatakse nii vanades kui uutes liirides. Raha vahetatakse pankades, hotellides ja rahavahetuspunktides.
1 euro = 1,75 Türgi liiri (26. jaanuar 2005.). Seega on 1 Eesti kroon umbes 8,7 Türgi liiri.
Pangad on avatud 8:30 - 12:00 ja 13:30 - 17:00. Puhkepäevad laupäev, pühapäev.
Kauplused on lahti 9:00 - 13:00 ja 14:00 - 19:00. Väikesed erapoed võivad olla avatud ka kauem. Turismipiirkonnas on enamik poodidest avatud hiliste õhtutundideni.
Türgi köök on rikkalikumaid maailmas. Siin on õnnestunult ühendatud Kesk-Aasia ja Vahemere traditsioonid. Lihast eelistatakse lambaliha, millest valmistatakse väga palju erinevaid toite, tuntuimad sis kebab ja döner kebab. Kala ja mereannid on alati värsked. Palju toite on meriärnast ja mõõkkalast. Väga populaarsed road on dolma (viinamarjaleherullid, täidetud liha ja riisi või pähklite ja rosinatega) ja karniyarik (hakklihaga täidetud baklažaanid). Olulisemad joogid on airan (liik jogurtit), kange türgi kohvi, kohalik õlu, valge ja punane vein ja rahvuslik vägijook raki (aniisiviin). Veega segatuna muutub raki piimjaks, jooki nimetatakse „lõvipiimaks“. Raki kõrvale süüakse erinevaid suupisteid, mida tuntakse üldnime meze all.
Kraanivett võib juua, aga see on väga kloorine. Kõikjal müüakse pudelivett. See on odav ja meeldiva maitsega.
Restoranides on 10%-line jootraha märgitud arvele. Siiski on kombeks hea teeninduse eest jätta ettekandjatele ja kelneritele umbes 10% arve summast.
Transport. Türgis on hästiarenenud bussiliiklus. Bussipiletid ei ole kallid, aega läheb muidugi rohkem kui taksoga sõites. Taksosõit (taksod on kollast värvi) on suhteliselt kallis. Enamik taksosid on varustatud taksomeetriga. Odavad on marsruuttaksod nn. dolmus-bussid.
Autode rendihind on sõltuvalt margist 40-130 eurot päevas. Auto rentimiseks on vaja rahvusvahelisi juhilube, vanus peab olema vähemalt 21 aastat.
Arstiabi ja haiglad. Türgis on olemas nii era- kui ka riiklikud meditsiiniasutused. Ootamatu haigestumise või õnnetusjuhtumi korral pöörduge arsti poole või paluge arst kutsuda hotelli administraatoril
Arsti väljakutse maksab umbes 40 eurot. See tuleb esialgu ise kinni maksta. Kindlustuse jaoks nõudke arstilt kindlasti järgmised dokumendid: tõend diagnoosiga, allkirja ja pitsatiga kinnitatud arve, retseptid rohtude jaoks. Hoidke alles ka rohtude ostmisel saadud kviitungid. Nende dokumentide alusel saate kindlustusest raha tagasi.
Kui olete kindlustatud, maksab kindlustus kohe haiglaravi, transpordi ja kiirabiteenuste eest. Tuleb vaid koheselt pöörduda poliisil märgitud kindlustusseltsi poole. Lugege hoolikalt kindlustuspoliisi!
Tervis ja turvalisus: Põletava päikese eest kaitske end peakatte ja päikeseprillidega. Kasutage kaitsekreeme. Esimestel puhkusepäevadel piirake päikese käes olemise aega, võite kergesti ära kõrbeda. Ärge jooge väga jahutatud jooke. Temperatuurivahe võib angiini põhjustada.
Soovitame raha, väärisasju, passi ja reisidokumente hoida hotelli seifis.
Tollieeskirjad: Türgist võib takistusteta kaasa viia kingitusi ja suveniire. Vaipade ostmisel hoidke alles kviitung. Antiikvaarseid esemeid võib välja viia vaid muuseumide valitsuse poolt välja antud sertifikaadi olemasolul, antiikesemete maalt välja viimine on keelatud. Mineraale võib välja viia vaid Maavarade Kaevandamise Keskvalitsuse eriloal.
Viisakas on austada islami kombeid.

Tähtsad aadressid:
TÜRGI SAATKOND TALLINNAS
Suursaadik T.E. Hr. Ömer ALTUĞ
Narva mnt 30, 10152 Tallinn
tel. (372) 627 28 80
fax (372) 627 28 85
e-mail: tallinn@turkishembassy.ee

EESTI SAATKOND ANKARAS
Ajutine asjur Pr. LINDA KOLK
Resit Galip Cad.No. 128/5
Gaziosmanpasa
Ankara
Türgi
tel. (90 312) 40 56 970
faks (90 312) 40 56 976
e-mail: Embassy.Ankara@mfa.ee

AUKONSULAAT ANTALYAS
Aukonsul Hr. IBRAHIM ETHEM OKUDUR
Ul. Aspendos blvd 128/4
07200 Antalya
Türgi
tel. (90 242) 312 00 01
faks (90 242) 321 88 41
e-mail: ethem@akaytour.com

tagasi algusesse

LENNUINFO

Lennuaeg Tallinnast Antalyasse on 3 tundi ja 40 minutit.

Lennuplaan võib muutuda, palume reisieelsel päeval lennu väljumisaja reisibüroost üle kontrollida. Kõik kellaajad on kohalikud. Lennujaamas tuleb olla 2 tundi enne lennu väljumist.

Lubatud maksimaalne pagasimäär sõltub lennukompaniist, tavaliselt 15-20 kg + 5 kg käsipagasi

Alla 2 aastane laps sõidab ilma oma istekohata ja tasuta. Maksta tuleb ainult kindlustuse eest ja sõltuvalt hotellist vajadusel ka lapsevoodi eest.

tagasi algusesse 

 

Broneeri juba juulis reis septembriks või oktoobriks. Ettemaks ainult 50 EUR/in.

Lähem info ja tellimine Fortest Reisides.   Küsi pakkumist!   Broneeri juba juulis reis septembriks või oktoobriks! Ettemaks ainult 50 EUR/in. Planeeri sügispuhkus varakult!   KLEOPATRA ROYAL PALM HOTEL 4* AI, Alanya
2 + 2 - 389 EUR/in; 2 +1 - 370 EUR/in; 2 - 429 EUR/in (22.09, 7 ööd)

SELCUKHAN HOTEL 4* UAI, Kemer
2 + 2 - 389 EUR/in; 2 +1 - 416 EUR/in; 2 - 469 EUR/in (29.09, 7 ööd)

KEMALBAY HOTEL 5* AI, Alanya
2 + 2 - 389 EUR/in; 2 +1 - 419 EUR/in; 2 - 479 EUR/in (22.09, 7 ööd)

DOSINIA LUXURY RESORT 5* AI, Kemer
2 + 2 - 439 EUR/in; 2 +1 - 448 EUR/in; 2 - 549 EUR/in (22.09, 7 ööd)

WATER SIDE RESORT & SPA 5* UAI, Side
2 + 2 - 469 EUR/in; 2 +1 - 516 EUR/in; 2 - 609 EUR/in (15.09, 7 ööd)

LIMAK LIMRA HOTEL & RESORT 5* UAI, Kemer
2 + 2 - 499 EUR/in; 2 +1 566 - EUR/in; 2 - 699 EUR/in (29.09, 7 ööd)

LONG BEACH RESORT & SPA 5* UAI, Alanya
2 + 2 - 519 EUR/in; 2 +1 - 525 EUR/in; 2 - 619 EUR/in (22.10, 7 ööd)

ARMAS AMARA CLUB MARINE 5* UAI, Kemer
2 + 2 - 529 EUR/in; 2 +1 - 540 EUR/in; 2 - 649 EUR/in (01.10, 7 ööd)

DELPHIN DELUXE HOTEL 5* UAI, Alanya
2 + 2 - 539 EUR/in; 2 +1 - 557 EUR/in; 2 - 699 EUR/in (08.10, 7 ööd)

SWANDOR TOPKAPI PALACE 5* UAI, Antalya
2 + 2 - 549 EUR/in; 2 +1 - 565 EUR/in; 2 - 689 EUR/in (22.10, 7 ööd)

ROYAL SEGINUS 5* UAI, Antalya
2 + 2 - 599 EUR/in; 2 +1 - 616 EUR/in; 2 - 769 EUR/in (22.10, 7 ööd)   Kohtade arv on piiratud! Pakkumine on kehtiv ainult uutele broneeringutele!
Ettemaks 50 EUR/in. Ülejäänud summa tuleb tasuda 30 päeva enne reisi.

Kehtivad vastutava reisikorraldaja Kidy Touri reisitingimused.

Ettemaks 0 eurot ka Türgi reisidel!

Lähem info ja tellimine Fortest Reisides.

Küsi pakkumist!

KUUMAD UUDISED! Ettemaks 0 EUR!

Just nüüd on võimalik broneerida Türgi reis puhkuseks hotellides Kemalbay Hotel, Hotel Turan Prince, Dosinia Luxury Resort, Seven Seas Hotel Life või Club Hotel Turan Prince World nii, et maksad alles enne reisi!

Tingimused, milliseid te varem pole kuulnud!

KEMALBAY HOTEL alates 389 EUR/in. kui reisivad 2 täiskasvanut + 2 laps

HOTEL TURAN PRINCE alates 519 EUR/in. kui reisivad 2 täiskasvanut + 2 laps

DOSINIA LUXURY RESORT alates 439 EUR/in. kui reisivad 2 täiskasvanut + 2 laps

SEVEN SEAS HOTEL LIFE alates 519 EUR/in. kui reisivad 2 täiskasvanut + 2 laps

CLUB HOTEL TURAN PRINCE WORLD alates 539 EUR/in. kui reisivad 2 täiskasvanut + 2 laps

Tingimused:

Ettemaks 0 EUR kehtib Türgi septembri ja oktoobri reisipakettidele hotellides KEMALBAY HOTEL, HOTEL TURAN PRINCE, DOSINIA LUXURY RESORT, SEVEN SEAS HOTEL LIFE või CLUB HOTEL TURAN PRINCE WORLD. Kogu reisi maksumus tuleb tasuda hiljemalt 30 päeva enne väljalendu. Pakkumine kehtib broneerimisel 10.06-30.06.2020.

Kohtade arv on piiratud!
Pakkumine on kehtiv ainult uutele broneeringutele!

KEMALBAY HOTEL 5* AI, Alanya

September:

kui reisivad 2 täiskasvanut + 2 laps al 389 EUR/in

kui reisivad 2 täiskasvanut + 1 laps al 405 EUR/in

kui reisivad 2 täiskasvanut al 499 EUR/in

(22.09 7 ööd)

Oktoober:

kui reisivad 2 täiskasvanut + 2 laps al 399 EUR/in

kui reisivad 2 täiskasvanut + 1 laps al 416 EUR/in

kui reisivad 2 täiskasvanut al 499 EUR/in

(22.10 7 ööd)

Laste vanus 3-11.99 HOTEL TURAN PRINCE 5* AI, Side

September:

kui reisivad 2 täiskasvanut + 2 laps al 539 EUR/in

kui reisivad 2 täiskasvanut + 1 laps al 565 EUR/in

kui reisivad 2 täiskasvanut al 729 EUR/in

(15.09 7 ööd)

Oktoober:

kui reisivad 2 täiskasvanut + 2 laps al 519 EUR/in

kui reisivad 2 täiskasvanut + 1 laps al 551 EUR/in

kui reisivad 2 täiskasvanut al 699 EUR/in

(22.10 7 ööd)

Laste vanus 2-11.99 DOSINIA LUXURY RESORT 5* UAI, Kemer

September:

kui reisivad 2 täiskasvanut + 2 laps al 449 EUR/in

kui reisivad 2 täiskasvanut + 1 laps al 464 EUR/in

kui reisivad 2 täiskasvanut al 579 EUR/in

(22.09 7 ööd)

Oktoober:

kui reisivad 2 täiskasvanut + 2 laps al 439 EUR/in

kui reisivad 2 täiskasvanut + 1 laps al 453 EUR/in

kui reisivad 2 täiskasvanut al 549 EUR/in

(08.10 7 ööd)

Laste vanus 2-11.99 SEVEN SEAS HOTEL LIFE 5* UAI, Kemer

September:

kui reisivad 2 täiskasvanut + 2 laps al 689 EUR/in

kui reisivad 2 täiskasvanut + 1 laps al 614 EUR/in

kui reisivad 2 täiskasvanut al 799 EUR/in

(29.09 7 ööd)

Oktoober:

kui reisivad 2 täiskasvanut + 2 laps al 519 EUR/in

kui reisivad 2 täiskasvanut + 1 laps al 483 EUR/in

kui reisivad 2 täiskasvanut al 599 EUR/in

(22.10 7 ööd)

Laste vanus 2-11.99 CLUB HOTEL TURAN PRINCE WORLD 5* AI, Side

September:

kui reisivad 2 täiskasvanut + 2 laps al 589 EUR/in

kui reisivad 2 täiskasvanut + 1 laps al 551 EUR/in

kui reisivad 2 täiskasvanut al 729 EUR/in

(15.09 7 ööd)

Oktoober:

kui reisivad 2 täiskasvanut + 2 laps al 539 EUR/in

kui reisivad 2 täiskasvanut + 1 laps al 517 EUR/in

kui reisivad 2 täiskasvanut al 629 EUR/in

(22.10 7 ööd)

Laste vanus 2-11.99

* Hinnas: lend, transfeerid, 7 ööd kaheses toas, reisiesindaja teenused
* Hind alates kehtib inimese kohta kaheses toas kui reisib koos kaks inimest ja on kehtiv ainult uutele broneeringutele
* Kohtade arv pakkumises märgitud hinnaga on piiratud
* Kehtivad vastutava reisikorraldaja Kidy Touri varajase tellija makse-ja annulleerimistingimused

Sooduspakkumine Türki septembriks

Lähem info ja tellimine Fortest Reisides.

Küsi pakkumist!

NB! Halli passi omanikud peavad tegema enne reisile minekut e-viisa www.evisa.gov.tr

Prinditud viisa tuleb reisile kaasa võtta ja seda ette tegemata riiki siseneda ei ole võimalik.

Antalya lennujaam; 01.09 - 15.09.2020, 2 kuni 14 ööd

Pakettreiside hinnad alates (üks inimene DBL toas) Economy

Lale Apart Hotel (2) / Alanya

Söökideta

 

7 ööd

 

Hind alates 329 EUR

Kleopatra Tac (3) / Alanya

Söökideta

 

7 ööd

 

Hind alates 359 EUR

Diamond Alanya (3) / Alanya

Hommiku- ja õhtusöök

 

7 ööd

 

Hind alates 399 EUR

Bone Club SVS (4) / Mahmutlar

Kõik hinnas

 

7 ööd

 

Hind alates 439 EUR

Kleopatra Melissa (3) / Alanya

Kõik hinnas

 

7 ööd

 

Hind alates 469 EUR

Muz (3-) / Alanya

Kõik hinnas

 

7 ööd

 

Hind alates 495 EUR

Monte Carlo (4) / Alanya

Kõik hinnas

 

7 ööd

 

Hind alates 545 EUR

Tu Casa Gelidonya (4) / Kemer

Kõik hinnas

 

7 ööd

 

Hind alates 579 EUR

Kemal Bay Resort (5) / Konakli

Kõik hinnas

 

7 ööd

 

Hind alates 595 EUR

Club Kastalia Holiday Village (5) / Konakli

Kõik hinnas

 

7 ööd

 

Hind alates 645 EUR

Dizalya Palm Garden (5) / Konakli

Kõik hinnas +

 

7 ööd

 

Hind alates 665 EUR

Ulusoy Kemer Holiday Club (5-) / Göynuk

Kõik hinnas +

 

7 ööd

 

Hind alates 799 EUR

Pakettreiside hinnad alates (üks inimene DBL toas) Nova

Kleopatra Ramira (4) / Alanya

Kõik hinnas

 

7 ööd

 

Hind alates 469 EUR

Kleopatra Life (4) / Alanya

Kõik hinnas

 

7 ööd

 

Hind alates 549 EUR

Club Big Blue Suite (4) / Alanya

Kõik hinnas

 

7 ööd

 

Hind alates 575 EUR

Kandelor (4) / Alanya

Kõik hinnas

 

7 ööd

 

Hind alates 575 EUR

Grand Ring Hotel (5-) / Beldibi

Kõik hinnas

 

7 ööd

 

Hind alates 609 EUR

TAC Premier Hotel & SPA (4) / Alanya

Kõik hinnas

 

7 ööd

 

Hind alates 625 EUR

Xoria Deluxe (5) / Alanya

Kõik hinnas +

 

7 ööd

 

Hind alates 685 EUR

L'Ancora Beach (4) / Kemer

Kõik hinnas

 

7 ööd

 

Hind alates 729 EUR

Meryan (5) / Okudzalar

Kõik hinnas +

 

7 ööd

 

Hind alates 759 EUR

Crystal Deluxe Resort & SPA (5) / Kemer

Kõik hinnas +

 

7 ööd

 

Hind alates 799 EUR

Akka Alinda (5) / Kiriš

Kõik hinnas +

 

7 ööd

 

Hind alates 805 EUR

Club Turan Prince World (5-) / Kizilagac

Kõik hinnas

 

7 ööd

 

Hind alates 825 EUR

Dosinia Luxury Resort (5-) / Kemer

Kõik hinnas +

 

7 ööd

 

Hind alates 835 EUR

Long Beach Resort & SPA (5) / Turkler

Kõik hinnas +

 

7 ööd

 

Hind alates 845 EUR

Delphin Deluxe (5) / Okudzalar

Kõik hinnas +

 

7 ööd

 

Hind alates 855 EUR

Mukarnas SPA & Resort (5) / Okudzalar

Kõik hinnas +

 

7 ööd

 

Hind alates 859 EUR

Granada Luxury Okurcalar (5) / Okudzalar

Kõik hinnas +

 

7 ööd

 

Hind alates 869 EUR

Queens Park Tekirova Resort & Spa (5) / Tekirova

Kõik hinnas +

 

7 ööd

 

Hind alates 939 EUR

Rubi Platinum SPA Resort & Suites (5) / Avsalar

Kõik hinnas +

 

7 ööd

 

Hind alates 1015 EUR

Soodushinnaga kohti on piiratud arv.

Gazipaša lennujaam, Alanya; 04.09 - 29.09.2020, 3 kuni 14 ööd

Pakettreiside hinnad alates (üks inimene DBL toas) Economy

Lale Apart Hotel (2) / Alanya

Söökideta

 

7 ööd

 

Hind alates 345 EUR

Diamond Alanya (3) / Alanya

Hommiku- ja õhtusöök

 

7 ööd

 

Hind alates 395 EUR

Kleopatra Fatih (3) / Alanya

Kõik hinnas

 

7 ööd

 

Hind alates 469 EUR

Kleopatra Melissa (3) / Alanya

Kõik hinnas

 

7 ööd

 

Hind alates 485 EUR

Oba Time (3+) / Oba

Kõik hinnas

 

7 ööd

 

Hind alates 499 EUR

Justiniano Club Alanya (4) / Okudzalar

Kõik hinnas

 

7 ööd

 

Hind alates 589 EUR

Kemal Bay Resort (5) / Konakli

Kõik hinnas

 

7 ööd

 

Hind alates 595 EUR

Dizalya Palm Garden (5) / Konakli

Kõik hinnas +

 

7 ööd

 

Hind alates 675 EUR

Pakettreiside hinnad alates (üks inimene DBL toas) Nova

Cimen (3) / Alanya

Hommiku- ja õhtusöök

 

7 ööd

 

Hind alates 465 EUR

Kleopatra Ramira (4) / Alanya

Kõik hinnas

 

7 ööd

 

Hind alates 475 EUR

Kleopatra Life (4) / Alanya

Kõik hinnas

 

7 ööd

 

Hind alates 525 EUR

Club Big Blue Suite (4) / Alanya

Kõik hinnas

 

7 ööd

 

Hind alates 545 EUR

TAC Premier Hotel & SPA (4) / Alanya

Kõik hinnas

 

7 ööd

 

Hind alates 575 EUR

Riviera Hotel & SPA (4) / Alanya

Kõik hinnas

 

7 ööd

 

Hind alates 615 EUR

My Home Resort (5) / Avsalar

Kõik hinnas

 

7 ööd

 

Hind alates 625 EUR

Avena Resort & SPA (4) / Oba

Kõik hinnas

 

7 ööd

 

Hind alates 655 EUR

Primasol Telatiye Resort (5) / Konakli

Kõik hinnas

 

7 ööd

 

Hind alates 689 EUR

Meryan (5) / Okudzalar

Kõik hinnas +

 

7 ööd

 

Hind alates 749 EUR

Asia Beach Resort & SPA (5) / Oba

Kõik hinnas +

 

7 ööd

 

Hind alates 765 EUR

Lonicera Resort & SPA (5) / Turkler

Kõik hinnas +

 

7 ööd

 

Hind alates 809 EUR

Club Turan Prince World (5-) / Kizilagac

Kõik hinnas

 

7 ööd

 

Hind alates 815 EUR

Long Beach Resort & SPA (5) / Turkler

Kõik hinnas +

 

7 ööd

 

Hind alates 829 EUR

Granada Luxury Okurcalar (5) / Okudzalar

Kõik hinnas +

 

7 ööd

 

Hind alates 835 EU

Delphin Deluxe (5) / Okudzalar

Kõik hinnas +

 

7 ööd

 

Hind alates 845 EUR

Mukarnas SPA & Resort (5) / Okudzalar

Kõik hinnas +

 

7 ööd

 

Hind alates 865 EUR

Soodushinnaga kohti on piiratud arv.

Kehtivad vastutava reisikorraldaja Novatoursi reisitingimused.

Türgi kevad 2021

Lähem info ja tellimine Fortest Reisides.

Küsi pakkumist!

SEADEN SWEET PARK 3* AI alates 399€ (Side; 13. aprill)

LONICERA CITY HOTEL 3* AI alates 449€ (Alanya; 13/15. aprill)

KLEOPATRA ROYAL PALM HOTEL 4* AI alates 459€ (Alanya; 13/15. aprill)

LYRA RESORT & SPA 5* UAI alates 499€ (Side; 13. aprill)

SEA PLANET RESORT & SPA 5* AI alates 499€ (Side; 13. aprill)

XORIA DELUXE HOTEL 5* UAI alates 519€ (Alanya; 13/15. aprill)

LONICERA WORLD 4* UAI alates 529€ (Alanya; 13/15. aprill)

LONG BEACH RESORT & SPA 5* UAI alates 549€ (Alanya; 13/15. aprill)

DELPHIN BOTANIK 5* AI alates 589€ (Alanya; 13/15. aprill)

HOTEL TURAN PRINCE 5* AI alates 599€ (Side; 13/15. aprill)

DELPHIN DELUXE HOTEL 5* UAI alates 599€ (Alanya; 13/15. aprill)

ASTERIA KREMLIN PALACE 5* UAI alates 629€ (Antalya; 13/15. aprill)

SWANDOR TOPKAPI PALACE 5* UAI alates 659€ (Antalya; 13/15. aprill)

MIRACLE RESORT 5* UAI alates 689€ (Antalya; 13. aprill)

RIXOS PREMIUM TEKIROVA 5* AI alates 699€ (Kemer; 13/15. aprill)

SELECTUM FAMILY RESORT 5* UAI alates 699€ (Belek; 13/15. aprill)

* Paketi hinnas: lend, transfeerid, majutus 7 ööd kaheses toas, reisiesindaja teenused
* Hind alates kehtib inimese kohta kaheses toas kui reisib koos kaks inimest ja on kehtiv ainult uutele broneeringutele
* Kohtade arv pakkumises märgitud hinnaga on piiratud
* Kehtivad vastutava reisikorraldaja Kidy Touri tavapärased makse- ja annulleerimistingimused.

2021. kevadiste Türgi reiside müük avatud

Lähem info ja tellimine Fortest Reisides.

Küsi pakkumist!

2021. a. kevadiste Türgi reiside müük on avatud. Kevadised reisid toimuvad ajavahemikul 03.04-01.06.2021.

Kõik reisijad, kellel on broneeritud reis Türki perioodiks 03.04-01.06.2020, saavad oma planeeritud reisi ümber tõsta sama hinnaga 2021. a. reisile, tingimusel, et reisi kuupäev peab jääma samaks (+/- 3 päeva) ning broneeringu ükski detail ei muutu, st. broneeringus peab olema sama reisijate hulk ja samad nimed, sama ööde arv, sama toatüüp ja majutuse tüüp. Kui lapse vanus tõstab lapse aasta jooksul ühest hinnaklassist järgmisesse (näiteks sülelaps saab selle aja jooksul 2-aastaseks), on uue reisi hind päringu alusel.

NB! Pakume samasugust muudatust ka Egiptuse reiside puhul, st. 2020. a. märtsis-aprillis kehtinud broneeringud saab tõsta aastasse 2021. Tingimused samad: uue reisi kuupäev võib olla +/-3 päeva nihkes algkuupäevast ning broneeringu ükski detail ei tohi muutuda.

Juhime tähelepanu, et 2021. aasta koolivaheaja Türgi väljumistele, s.o 15.04, 17.04, 18.04, 20.04.2021 on lubatud sama hinnaga ümber broneerida vaid 16.04, 18.04, 19.04, 20.04.2020 reiside klientidel.

Perioodist 04.04-01.06.2020 sama hinnaga 2021. a. reisile ümberbroneerimisel jäävad kehtima algse broneeringu tingimused.

Seoses sellega anname teada, et SUVI 2020 varajase tellija 2. etapil, s.o 31.12.19-31.03.2020 broneeritud Türgi algsete reiside ümberbroneerimisel SUVI 2021 reisidele on teise osamakse (20% reisisummast) tähtaeg 31.10.2020.

Uutele klientidele esmabroneeringu tegemisel kehtivad SUVI 2021 puhul varajase tellija tingimused. 

Perioodil 03.04-01.06.2021 väljuvad reisid 4 korda nädalas: teisipäeval, neljapäeval, laupäeval ja pühapäeval.

Varajase tellija soodustus: Türgi 2021 (broneeritud al. 09.04.2020 kuni 31.10.2020)

Reisilepingu lisa 1. punkt 4.1, 5.3 ja 5.6. asemel kehtivad varajase tellija soodustusega reisidele alljärgnevad müügitingimused. Tingimused leiate siit.

Maksetingimused:
- Ettemaks 55 eurot/inimese kohta 72 tunni jooksul peale broneeringu vormistamist.
- 20% reisipaketi kogumaksumusest tuleb tasuda varajase tellija soodustuse lõppemiseks, s.o hiljemalt 31.10.2020. Ettemaks 55 eurot/inimese kohta arvestatakse 20% sisse.
- 100% reisipaketi kogumaksumusest tuleb tasuda hiljemalt 28 kalendripäeva enne reisi.

Muutmistingimused:
- Muudatused on võimalikud vaid sama broneeringu raames. Sihtkoha muudatust loetakse broneeringu tühistamiseks.
- Кuni 31.10.2020 kell 12:00 on võimalik ühe nime muudatus tasuta, kõik teised muudatused vastavalt muudatuse tegemise hetkel süsteemis oleva hinnaga.
- Peale varajase tellija soodustuse lõppemist, s.o pärast 31.10.2020 kella 12:00 tühistab nime muudatus, toatüübi muudatus, toitlustuse muudatus, reisijate lisamine/vähendamine broneeringus varajase tellija soodustuse ning broneering arvestatakse ümber muudatuse tegemise hetkel süsteemis oleva hinnaga.
- Reisijate vähendamisel tuleb lisaks süsteemis kehtivale hinnavahele tasuda ka tühistatavate reisijate eest tühistamise tasu vastavalt tühistamistingimustele.
- Hotelli ja/või kuupäevade muudatust on võimalik teha peale varajase tellija soodustuse lõppemist, s.o pärast 31.10.2020 kella 12:00, kuid mitte hiljem kui 28 päeva enne reisi vastavalt muudatuse tegemise hetkel süsteemis oleva hinnaga.
- Juhul kui reisini on jäänud 28 või vähem päeva, on hotelli ja/või kuupäevade muudatus võrdne tühistamisega, millele kaasneb tühistamise tasu 100% reisipaketi kogumaksumusest.

Tühistamistingimused:
- Broneeringu tühistamine trahvivabalt kuni 72 tundi peale broneeringu vormistamist.
- Peale 72 tunni möödumist kuni 31.10.2020 kell 12:00ni broneeringu tühistamisel kaasneb tühistamise tasu 55 eurot/inimese kohta (ettemaks).
- Reisipaketi tühistamisel rohkem kui 28 päeva enne reisi kaasneb tühistamise tasu 20% reisipaketi kogumaksumusest.
- Reisipaketi tühistamisel vähem kui 28 päeva enne reisi kaasneb tühistamise tasu 100% reisipaketi kogumaksumusest.

Käesoleva hinnasoodustusega ei rakendata teisi soodustusi (nt. grupisoodustus jne.). Samas tuletame meelde, kui on reisimas suurem seltskond (vähemalt 8 reisijat), siis palume teil kindlasti saata meile eelnevalt päring meilitsi hinna ja tubade kinnitamiseks. Varajase tellija soodustusega kohade arv on piiratud. 31.10.2020 tuleb kõik broneeringud kinnitada kella 12:00ks. 

Türgi kampaania kuni 22. märtsini!

Lähem info ja tellimine Fortest Reisides. 

Küsi pakkumist!

Muinasjutulised mäed, türkiissinine meri, lummavad loodusvaated - see ongi Türgi!

Suurepäraste hindadega pakkumised kehtivad broneeringute vormistamiseks ajavahemikul 09.03 – 22.03.2020
Pakkumised kehtivad Türgi väljumistele aprillist kuni septembri lõpuni. Ja ära unusta lisateenuseid.

Allpool on välja toodud mõned hotellid mis sobivad eriti hästi kas aktiivseks ja lõbusaks perepuhkuseks või hoopis mõnusaks puhkuseks paaridele.
Samuti oleme välja toonud mõned hotellid kus valitseb eriti suur rahu ja vaikus – hotellid mis mõeldud ainult täiskasvanutele!

Perehotellid

Antalya lennujaam

KIZILAGAC KONAKLI KEMER
Club Turan Prince World (5-)
7 ööd. Kõik hinnas
Dizalya Palm Garden (5)
7 ööd. Kõik hinnas+
Dosinia Luxury Resort (5-)
7 ööd. Kõik hinnas+
Hind al. 575 EUR
Hind al. 525 EUR
Hind al. 499 EUR

Gazipasha lennujaam

TURKLER TURKLER TURKLER
Lonicera Resort & SPA (5)
7 ööd. Kõik hinnas+
Long Beach Resort & SPA (5)
7 ööd. Kõik hinnas+
Haydarpasha Palace (5)
7 ööd. Kõik hinnas+
Hind al. 725 EUR
Hind al. 615 EUR
Hind al. 579 EUR Hotellid paaridele

Antalya lennujaam

KUNDU GONDOGDU ALANYA
Trendy Lara (5)
7 ööd. Kõik hinnas+
Turan Prince Hotel (5)
7 ööd. Kõik hinnas
TAC Premier Hotel & SPA (4)
7 ööd. Kõik hinnas
Hind al. 705 EUR
Hind al. 519 EUR
Hind al. 415 EUR

Gazipasha lennujaam

BELEK AVSALAR OBA
Selectum Luxury Resort (5)
7 ööd. Kõik hinnas+
Granada Luxury Beach (5)
7 ööd. Kõik hinnas+
Kaila Beach (ex. Katya) (5)
7 ööd. Kõik hinnas
Hind al. 929 EUR
Hind al. 575 EUR
Hind al. 435 EUR Hotellid täiskasvanutele 

Antalya lennujaam

SIDE KIRIŠ ALANYA
Crystal Sunrise Queen Luxury Resort & SPA (5)
7 ööd. Kõik hinnas+
Alva Donna World Palace (5)
7 ööd. Kõik hinnas+
Lonicera City Kleopatra (4)
7 ööd. Kõik hinnas
Hind al. 605 EUR
Hind al. 575 EUR
Hind al. 415 EUR

Gazipasha lennujaam

KARGICAK ALANYA ALANYA
Utopia World (5)
7 ööd. Kõik hinnas+
Kleopatra Atlas (4)
7 ööd. Kõik hinnas
Ramira City (4) / Alanya
7 ööd. Kõik hinnas
Hind al. 729 EUR
Hind al. 415 EUR
Hind al. 389 EUR   KAMPAANIA TINGIMUSED: Broneerimise periood: 09.03-22.03.2020 Väljumiste periood: 04.04-30.09.2020 Pakkumine kehtib ainult uutele broneeringutele Enne broneerimist palume kontrollida vabade kohtade olemasolu Kohtade arv on piiratud Kehtivad vastutava reisikorraldaja Novatoursi reisitingimused

 

Ekspresstransfeer hotelli Antalya lennujaamast

Lähem info ja tellimine Fortest Reisides. 

Küsi pakkumist!

Novatours pakub puhkajatele tasuta ekspresstransfeeri. 

Transfeer lennujaam-hotell-lennujaam korraldatakse ainult Antalya lennujaamast / lennujaama. Transfeer peatub maksimaalselt kahes hotellis, nii et reisijad jõuavad oma puhkekohta palju kiiremini ja mugavamalt!
See teenus kehtib kõigile klientidele, kes valivad oma puhkuseks ühe järgmistest hotellidest:

Hotellid
Calista Luxury Resort
Ela Quality Resort Belek
Gloria Golf Resort
Gloria Serenity Resort
Gloria Verde
Gural Premier Belek
Gural Premier Tekirova
Maxx Royal Belek Golf Resort
Maxx Royal Kemer Resort
Regnum Carya Golf & Spa Resort
Rixos Beldibi
Rixos Premium Belek
Rixos Premium Tekirova
Rixos Sungate

Express transfeeri teenus lisatakse broneeringule automaatselt ja seda ei kuvata reisidokumentides eraldi – teavet selle kehtivuse kohta leiate konkreetse hotelli kirjeldusest. 

NB! Pakkumine kehtib ka varem tehtud broneeringutele!

Türgi hotellid ainult täiskasvanutele

Lähem info ja tellimine Fortest Reisides. 

Küsi pakkumist!   Seaden Valentine Resort 5* / AI al 864 EUR (02.06)
al 914 EUR (07.07)
al 914 EUR (18.08) avatud 2017 aastal hotell majutab alates 16 eluaastast 4 km kaugusel Side kuurordist hotellis on 3 a la carte restorani ja 3 baari SPA keskus, juuksur, kauplused (lisatasu eest) Lonicera Premium 5* / UAI al 796 EUR (02.06) al 882 EUR (07.07) al 911 EUR (18.08) avatud 2020 aastal ~ 20 km Alanya kuurordini hotell ainult täiskasvanutele 2 a la carte restorani ja 3 baari SPA keskus (lisatasu eest) The Raga Side 5* / UAI al 904 EUR (02.06) al 985 EUR (07.07) al 985 EUR (18.08) Side kuurordi keskuses hotell ainult täiskasvanutele 3 a la carte restorani ja 10 baari SPA keskus, kauplused (lisatasu eest) liivarand ja 2 basseini: päikesevarjud, lamamistoolid, rannarätikud Royal Adam & Eve Hotel 5* / UAI al 1161 EUR (02.06) al 1509 EUR (07.07) al 1509 EUR (18.08) hotell asub 1 km kaugusel Beleki kuurordist lubatud majutus alates 16 eluaastast 7 a la carte restorani ja 7 baari liiva- ja kruusarand: päikesevarjud, lamamistoolid, rannarätikud SPA keskus ( lisatasu eest) disko, meelelahutusprogrammid (perioodiliselt)   * Hinnas: lend, transfeerid, 7 ööd kaheses toas, reisiesindaja teenused. * Hind alates kehtib inimese kohta kaheses toas kui reisib koos kaks inimest ja on kehtiv ainult uutele broneeringutele.
* Kohtade arv pakkumises märgitud hinnaga on piiratud * Hinnad 09.03.2020 seisuga
* Kehtivad vastutava reisikorraldaja Kidy Touri tavapärased makse- ja annulleerimistingimused.

Türgi lõbustuspark The Land of Legends ootab adrenaliini- ja seiklushimulisi maailmarändureid.

Lähem info ja tellimine Fortest Reisides.

Küsi pakkumist!

TUI Baltics pakub tasuta sissepääsu ja transfeeri imelisse THE LAND OF LEGENDS lõbustusparki.

Mida selleks teha?

✔️ Broneerige reis ajavahemikus 27.02.2020 – 15.03.2020.
✔️ Reis peab toimuma ajavahemikus 01.04.2020 – 22.05.2020.
✔️ Peatuge kampaaniaga seotud hotellis, et saada tasuta sissepääs ja transfeer The Land of Legends lõbustusparki. 

Valik hotelle, mis tagavad tasuta sissepääsu ja transfeeri legendide maale:

FUN&SUN River Resort Belek 5* (Belek) – UAI, 428 EUR (24.04.2020)

FUN&SUN Life Belek 5* (Bogazkent) – UAI, 431 EUR (24.04.2020)

Limak Arcadia Hotel & Resort 5* (Belek Center) – UAI, 518 EUR (11.04.2020)

Kaya Belek 5* (Kadriye) – UAI, 584 EUR (11.04.2020)

Cesars Temple Delux Hotel 5* (Belek Center) – UAI, 670 EUR (15.05.2020)

Spice Hotel & Spa 5* (Belek Center) – UAI, 710 EUR (11.04.2020)

Cornelia De Luxe Resort 5* (Belek Center) – DAI, 776 EUR (11.04.2020)

Gloria Verde Resort & Spa 5* (Belek Center) – AIS, 870 EUR (11.04.2020)

Cornelia Diamond Golf Resort & Spa 5* (Belek Center) – DDAI, 872 EUR (11.04.2020)

Voyage Belek Golf & Spa 5* (Belek Center) – UAI, 924 EUR (11.04.2020)

Gloria Golf Resort 5* (Belek Center) – AIS, 949 EUR (11.04.2020)

The Land Of Legends Kingdom Hotel 5* (Kadriye) – AI, 963 EUR (24.04.2020)

Titanic Mardan Palace Hotel 5* (Kundu) – Golden Inclusive, 1270 EUR (11.04.2020)

Maxx Royal Belek Golf Resort 5* (Belek Center) – MAI, 1561 EUR (07.04.2020)

Maxx Royal Kemer 5* (Kiris) – MAI, 2098 EUR (22.10.2020)

Club Prive By Rixos Belek 5* (Belek Center) – UAI, 3775 EUR (11.04.2020)

* Hinnad on alates ühe inimese kohta kaheses toas ja 7 ööks. * Hinnad võivad muutuda.  * Kehtivad vastutava reisikorraldaja TUI Balticsi reisitingimused.

Parimad hotellid Türgis peredele ja paaridele

Lähem info ja tellimine Fortest Reisides. 

Küsi pakkumist!

TOP 5 HOTELLID PAARIDELE:
 
SIDE ALEGRIA 5* AI alates 519€ (Side, 30. august)
NUMA BEACH 5* UAI alates 599€ (Alanya, 4. oktoober)
SEADEN VALINTINE 5* AI alates 679€ (Side, 30. august)
THE RAGA 5* UAI alates 719€ (Side, 30. august)
SHERWOOD SENSIMAR 5* UAI  alates 849€ (Side, 4. oktoober)

TOP 5 HOTELLID PEREDELE:

SEA PLANET 5* AI alates 639€ (Side, 24. september)
CRYSTAL AURA 5* UAI alates 659€ (Kemer, 03. september)
MUKARNAS 5* UAI alates 699€ (Alanya, 13. september)
CLUB HOTEL TURAN 5* AI alates 799€ (Side, 13. september) GURAL PREMIER BELEK 5* UAIalates 959€ (Side, 27. september)

* Paketi hinnas: lend, transfeerid, majutus 7 ööd kaheses toas, reisiesindaja teenused
* Hind alates kehtib inimese kohta kaheses toas kui reisib koos kaks inimest ja on kehtiv ainult uutele broneeringutele
* Kohtade arv pakkumises märgitud hinnaga on piiratud
* Kehtivad vastutava reisikorraldaja Kidy Touri tavapärased makse- ja annulleerimistingimused

Lisateenused Onur Airi tellimuslendudel

Lähem info ja tellimine Fortest Reisides. 

Küsi pakkumist!     TUI Baltics lendab 2019. a. Türki Onur Airiga.   Pange tähele, et kõik lisateenused tuleb tellida enne lendu. Erivajadustega reisija, lisapagasi ning lemmikloomade kohta palume infot võimalikult kiiresti pärast reisi broneerimist - igal lennul on kindel arv kohti ning lisakilosid, mida on võimalik broneerida.   Onur Air lendudel on nüüd võimalik tellida lisateenuseid:
* toidu tellimine lennukis (lisatasu eest, hiljemalt 36 t enne lendu)
* istekoha valimine ja broneerimine (lisatasu eest, hiljemalt 6 t enne lendu) * lisa- ja eripagasi tellimine (lisatasu eest, hiljemalt 6 t enne lendu) * lemmikloomadega reisimine (lisatasu eest, hiljemalt 6 t enne lendu) * abi erivajadustega reisijale (hiljemalt 48 t enne lendu)

Eriteenused saab tasuta annulleerida lennufirma poolt määratud tühistamise tähtaja jooksul:
- toidu tellimuste tühistamine hiljemalt 48h enne planeeritud väljumist
- istekoha broneeringu tühistamine mitte hiljem kui 12h enne planeeritud väljumist

Lisateenust saate tellida ka ise Onur Air lehelt: services.onurair.com Täpsemad juhendid lisateenuste tellimisest leiate siin Onur Air pardamenüü ning pakutavad tooted leate siin

Akka hotellide eripakkumine juuni kuni oktoobri reisidele Türki

Lähem info ja tellimine Fortest Reisides. 

Küsi pakkumist!  

Eesti turistide seas väga populaarne hotellide kett AKKA pakub erihindadega pakette!

Eripakkumised kehtivad väljumistele kuni hooaja lõpuni (juuni - oktoober). Hinnad alates: 422 EUR

* Premium Ulta All Inclusive / All Inclusive
* Otselend Tallinnas

Hinnas lennupiletid, majutus ning toitlustus vastavalt valitud paketile.

Juuni
Akka Claros Hotel 4*/ AI 422 EUR (01.06)
Akka Alinda Hotel 5*/ UAI 626 EUR (08.06)
Akka Antedon Hotel 5*/ UAI  874 EUR (11.06)
Akka Residence Villas 5*/ UAI 3990 EUR (01.06)

Juuli
Akka Claros Hotel 4*/ UAI  650 EUR (23.07)
Akka Alinda Hotel 5*/ UAI 799 EUR (23.07)
Akka Antedon Hotel 5*/ UIA 949 EUR (23.07)
Akka Residence Villas 5*/ UAI 5436 EUR (23.07)

August
Akka Claros Hotel 4*/ UAI 674 EUR (03.08)
Akka Alinda Hotel 5*/ UAI 810 EUR (03.08)
Akka Antedon Hotel 5*/ UAI 965 EUR (27.08)
Akka Residence Villas 5*/ UAI 5098 EUR (27.08)

September
Akka Claros Hotel 4*/ UAI696 EUR (05.09)
Akka Alinda Hotel 5*/ UAI 794 EUR (26.09)
Akka Antedon Hotel 5*/ UAI 925 EUR (26.09)
Akka Residence Villas 5*/ UAI 4540 EUR (26.09)

Oktoober
Akka Alinda Hotel 5*/ UAI 719 EUR (10.10)
Akka Antedon Hotel 5*/ UAI 821 EUR (10.10)
Akka Residence Villas 5*/ UAI 3994 EUR (03.10)

* Hinnad alates on ühe inimese kohta kaheses toas ja 7 ööks
* Kohtade arv on piiratud ja hinnad võivad muutuda
* Makse- ja annulleerimistingimused vastavalt vastutava reisikorraldaja TUI Balticsi üldreisitingimustele.

Rixos The Land of Legend hotell ka kõik hinnas toitlustusega!

Lähem info ja tellimine Fortest Reisides. 

Küsi pakkumist!

Nüüd on pakkumisel puhkus hotellis Rixos The Land of Legend ka kõik hinnas toitlustusega!

Hommiku-ja õhtusööke pakutakse pearestoranis, lõunat võib süüa teemapargi suupistebaarides.

Rixos The Land of Legends on paradiis kogu perele. 41 veeliumäge, Ameerika mäed (115 km/h!), delfiini-show, 5D-kino ja õhtused paadiparaadid - meeldejääv puhkus on garanteeritud!

RIXOS THE LAND OF LEGENDS 5* ALL hind alates 889 EUR / reisija (12.04, 7 ööd).

Kehtivad vastutava reisikorraldaja Kidy Touri reisitingimused.

Pagasi kättesaamine Antalya lennujaamas

Muutunud on pagasi kättesaamise kord Antalya lennujaamas.

Lindiile tuleb vaid tavapagas.

Erimõõtmeline ja ebastandardne pagas viiakse turvaala väljapääsu juurde. Seega lapsekärud ja lapsevankrid, golfikotid jalgrattad jms ei tule mööda pagasilinti.

Lennujaama plaan (plaanil klikkides avaneb suurem pilt uues aknas):

Türgi viisainfo

NB! Eesti ja Vene kodaniku pass ning hall pass peavad kehtima riiki sisenemisel vähemalt 6 kuud.

Eesti pass – viisavaba kuni 90 päeva 180 päeva jooksul
Vene pass – viisavaba kuni 90 päeva 180 päeva jooksul, maksimaalse viibimisega sihtkohas 30 päeva korraga.

Kui Eesti ja Vene passi omanikud soovivad riigis viibida kauem kui viisavabalt lubatud, tuleb enne reisi pöörduda Türgi saatkonna poole.

NB! Diplomaadi passidele kehtivad teised tingimused.

Alates 11. aprillist 2014 lõpeb Eestis elavatele halli välismaalase passi omanikele Türgi viisa väljastamine piirilt. Eesti elamisloaga kodanikud, kes omavad halli välismaalase passi saavad Türgi viisa enne reisi ainult läbi uue Elektroonilise Viisa Taotluse Süsteemi (Electronic Visa Application System).

See süsteem võimaldab kliendil saada e-viisa onlines umbes kolme minuti jooksul. Viisa taotleja peab logima sisse viisataotluse süsteemi, täitma nõutud andmed, peale avalduse vastuvõtmist tuleb teha online makse ning e-viisa alla laadida, välja printida ja reisile kaasa võtta.

E-viisa taotlemiseks vajalikud dokumendid on:
- pass, mille kehtivusaeg on vähemalt 6 kuud peale reisilt naasmist
- lennupileti (või mis iganes muu transpordivahendi pileti) olemasolu
- krediitkaart (Master või Visa)

E-viisa on kehtiv vaid turismi- või ärireisi toimumise korral. Teistel juhtudel, nagu töö- või õppereis, on nõutud tavaviisa, mis antakse välja saatkondades ja konsulaadis.

Online mitmekordse sisenemisega elektroonilise viisa saab taotleda kuni 90 päevaks maksumusega 20 USD, tingimusel, et kogu viibimine Türgis ei ületa 90 päeva 180 päeva jooksul.

„Halli passiga“ reisijatel tuleb reisile kaasa võtta lisaks 6 kuud kehtivale passile ja elektroonilisele viisale ka kehtiv ID kaart.

Fortest Reisid ei vastuta riiki sisenemist puudutava info õigsuse eest, kuna saatkonnal on õigus tingimusi ja riigilõivu päevapealt muuta.