Viisavaba kruiis Peterburi

Laevareis jätab aega Peterburi iseseisvaks avastamiseks. Kruiis on kindlasti meelepärane nii neile, kelle jaoks Peterburi külastamine on esmakordne, kui ka neile, kes vanu tuttavaid paiku taaskord külastada soovivad.

Viisavabalt on laevareisijatel Peterburis võimalik viibida kuni 72 t. 

Küsige kindlasti hinnapakkumist konkreetseteks kuupäevadeks! Juuli ja august on kõrghooaeg, madalama hinnaga kruiisid toimuvad hilissügisel-talvel-varakevadel. 

Küsi pakkumist!

NB! Kruiisile minekuks peab igal reisijal olema kehtiv pass (kehtivus kuni 6 pärast reisi lõppu).

NB! St. Peterline jätab endale õiguse muuta reisi hinda etteteatamata. Muudatus ei puuduta varem tehtud broneeringuid. Vabandame ebamugavuse pärast!

Kajuti hind jääb samaks, olenemata sellest, kas kajutis reisib 1 või 4 inimest. Kuni 6-a laps saab sõita ilma oma voodikohata (magab mõne reisikaaslasega samas voodis). Alates 7-a saamisest peab lapsel olema oma voodikoht. Hind reisija kohta alates 78,50 eurost (aprill-mai; 1 koht aknata neljakohalises kajutis, eeldusel, et kajutis on kokku 4 reisijat; reis kolmapäevast laupäevani, Peterburis 2 päeva).

Lisainfo kruiiside, pakettide ja vabade kohtade olemasolu kohta Fortest Reiside kontorist

NB! Viisata reisijal lisandub kruiisi või ühesuuna piletile kohustuslik transfeeri tasu, sadamamaks ning kütuse lisatasu. Meie saadetud pakkumises on toodud Peterburi kruiisi lõplik hind.

Hinnale lisanduvad vastavalt kruiisi valikule majutus Peterburis ja/või laevapilet Tallinnast Helsingisse (ja Helsingist Tallinnasse).

Saabumisel Peterburi tuleb arvestada sellega, et kõigepealt lubatakse laevast välja reisijad, kes sõidavad kõrgema klassi kajutites, reisijad, kellel on kaasas alla 6-a lapsed, ning reisijad, kes ostavad mõne laevafirma poolt pakutud ekskursiooni. Teistele reisijatele avatakse maalepääs tavaliselt 30 min pärast sadamasse saabumist. Piirikontroll Peterburis võib aega võtta kuni 1,5 tundi.

2017. a. sõiduplaan

Liinile on ainult üks laev, SPL Princess Anastasia. 
 
2017. a. sõiduplaan erineb tunduvalt eelmise aasta sõiduplaanist. Viisavabaks sõiduks Peterburi on järgmised variandid:
- 1 päev Peterburis; reisid iga nädal laupäevast esmaspäevani, Peterburis pühapäev; sõiduplaan: Tallinn-Helsingi, laevavahetus, Helsingi-Peterburi-Helsingi-Tallinn (laev saabub Helsingisse esmaspäeva hommikul kell 7 ning sõidab pärast vahepeatust edasi Tallinnasse, kuhu jõuab kell 12.30);
- 2 päeva Peterburis, reisid iga nädal kolmapäevast laupäevani; sõiduplaan: Tallinn-Helsingi, laevavahetus, Helsingi-Peterburi-Helsingi; laevavahetus, Helsingi-Tallinn; Peterburis ööbimine kas hotellis või laevas samas kajutis, kus sõidu ajalgi;
- 72 t Peterburis; reisid iga nädal kolmapäevast pühapäevani; sõiduplaan: Tallinn-Helsingi, laevavahetus, Helsingi-Peterburi-Helsingi-Tallinn; Peterburis neljapäeval laevast väljumine ainult vahemikus 14:00-15:00, pühapäeval tuleb laevas tagasi olla vahemikus 12:00-13:00; Peterburis 3 ööd hotellis.
 
Läänemere kruiisi sarnaselt 2016. aastaga on võimalik teha, kuid vastupidises järjekorras ning viibides Peterburis 2 päeva: Tallinn-Stockholm-Helsingi-Peterburi-Helsingi, laevavahetus, Helsingi-Tallinn; Peterburis ööbimine kas laevas või hotellis. 
 
Viimane lühike kruiis Peterburi 23.12-25.12.2017 (1 päev Peterburis), viimane pikk kruiis Peterburi 20.12-23.12.2017 (2 päeva Peterburis).

Sõidugraafik 2017. NB! Kõik ajad on kohalikud!

K Helsingi-Peterburi 19.00-09.00
N laev seisab Peterburis öösel  
R Peterburi-Helsingi 19.00-08.00
L Helsingi-Peterburi 18.00-09.00
P Peterburi-Helsingi 18.00-07.00
E Helsingi-Tallinn 08.30-12.30
  Tallinn-Stockholm 18.30-09.30
T Stockholm-Helsingi 17.30-11.30
 
Tallinn: A-terminal (pääs laeva ja laevalt maha läbi B-terminali)
Peterburi: Morskoi Vokzal
Helsingi: Läänesadam, terminal 1
Stockholm: Frihamnen

Kajutid

Kajutite kirjeldus laevafirma St Peterline'i kodulehelt. 

B-klassi kajut 
 
Mahutab kuni 4 inimest, kajutid asuvad 4, 5, 6. tekil; 8,5-9 m2.
Aknata kajut, konditsioneer, duširuum ja WC. 2-kohalises kajutis 2 alumist voodit, 4-kohalises kajutis 2 alumist ja 2 ülemist voodit.

B2V kajut

Mahutab kuni 2 inimest.
Aknata kajut, konditsioneer, duširuum ja WC. Voodid narina (ülemine ja alumine voodi); 7 m2.
 

F-klassi kajut

Mahutab kuni 4 inimest, kajutid asuvad 4. tekil; 8,5-9 m2.
Aknata kajut, konditsioneer, duširuum ja WC. 4-kohalises kajutis 2 alumist ja 2 ülemist voodit. Kajutid on soodsama hinnaga kui B-klassi kajutid, sest asuvad meelelahutuskohtade lähedal.

 

A-klassi kajut 

Mahutab kuni 4 inimest, kajutid asuvad 4, 5, 6. tekil; 8,5-9 m2.
Aknaga kajut, konditsioneer, duširuum ja WC. 2-kohalises kajutis 2 alumist voodit, 4-kohalises kajutis 2 alumist ja 2 ülemist voodit.

Commodore kajut 

Mahutab kuni 2 inimest, kajutid asuvad 5, 6. tekil; 12 m2.
Aknaga kajut, konditsioneer, duširuum ja WC. Minibaar, lameekraaniga teler, tugitoolid ja kohvilaud, duširuumis föön. 1 lai voodi.
Kajuti hinnas erihommikusöök ning üks kord kruiisi jooksul hommikusaun (6.00-10.00).
 
Princess Anastasia: kahekohaline kajut.

Deluxe kajut 

Mahutab kuni 3 inimest (Anastasial on olemas nii kahekohalised kui kolmekohalised deluxe kajutid), kajutid asuvad 5. ja 8. tekil; 16-20 m2.
Aknaga kajut, konditsioneer, duširuum ja WC. 1 lai voodi, konditsioneer, lameekraaniga teler, minibaar, tugitoonid ja kohvilaud; duširuumis föön. 
Kajuti hinnas erihommikusöök ning üks kord kruiisi jooksul hommikusaun (6.00-10.00). 
 
 

Sviit 

Mahutab kuni 3 täiskasvanut ja ühe kuni 12-a lapse, kajutid asuvad 6. tekil; 26,4 m2
2-toaline aknaga kajut, konditsioneer, duširuum ja WC. Elutoas on diivan, laud ja tugitoolid, lameekaaniga teler ja minibaar. Magamistoas on 1 lai voodi. Duširuumis föön.
Kajuti hinnas erihommikusöök, üks kord kruiisi jooksul hommikusaun (6.00-10.00) ning internetikasutus.
 

Söökide hinnad laeval

Hommikusöök täiskasvanu 12 EUR, laps 6-12 a 6 EUR, alla 6 a tasuta koos vanematega
Deluxe hommikusöök täiskasvanu 18 EUR, laps 6-12 a 6 EUR, alla 6 a tasuta koos vanematega
Buffet õhtusöök täiskasvanu 28 EUR, laps 6-12 a 15 EUR, alla 6 a tasuta koos vanematega
 
Õhtusöögi hinnas joogid (vesi, mahl, karastusjoogid, täiskasvanutel vein ja õlu kraanist). Deluxe hommikusöögi hinnas on vahuvein ja kalamari. Laevalt ostes on söökie hinnad veidi kallimad. 

Transfeeribussid

Kõigil reisijatel on võimalik transfeerbussidega vabalt sõita. Bussid väljuvad hommikuti ja neljapäeva lõuna ajal sadamast linna Iisaku platsile ning õhtuti ja pühapäeval lõuna ajal linnast sadamasse. Palun täpsustage busside sõidugraafik ja peatused laeval enne Peterburis laevalt lahkumist. 

Transfeeribussi marsruut:
- sadam (Sea Station Terminal, V.O., Morskoy Slavy väljak 1)
- Iisaku väljak

NB! Mitmetel muuseumitel on töönädala alguses üks puhkepäev (olenevalt muuseumist kas esmaspäev või teisipäev või kolmapäev).

Linnaekskursioon Peterburis gruppidele.

Väiksematel ja suurematel gruppidel (alates 12 inimesest) on võimalik juurde tellida Peterburi linnaeksursiooni, mis toimub eesti keeles (või mõnes muus soovitud keeles) ja mis kestab orienteeruvalt 4 tundi. Üksikreisijatele me kahjuks linnaekskursiooni pakkuda ei saa. 

Buss tuleb vähemalt 12-liikmelisele grupile laevaterminali vastu. Sõidame linnaekskursioonile, kus vaatame üle metropoli kuulsamad turismimagnetid.Selle aja sisse on planeeriud järgmised vaatamisväärsused:

• Vassili Saar - saar Neeva  suudmes,  toimib eraldi linnaosana. Vassili saar piirneb Läänemere ning Suure ja Väikese Neevaga. Saare pindala on umbes 10 km². Saar oli algselt madal, soine ja kõrge veega mere poolt üle ujutatav. 19. sajandil kujunes saarele tööstuslinnaosa (sh laevaehitus). Saarel asub ajalooline börsihoone ning mitmed muuseumid.

• Peeter-Pauli kindluse õu

• Paleeväljak

• Senativäljak ja Vaskratsanik

• Nevski prospekt

• Kaasani kirik – võimas katedraal, mis meenutab Püha Peetri kirikut Vatikanis.

Orienteeruvalt kella 14:00-st algab vaba aeg. Soovi korral viib buss ostlemishuvilised ka kaubanduskeskusesse.

* Hind sisaldab mugavustega bussi ja giidi teenust. Kuna eesti keelt kõnelevaid giide on Peterburis väga vähe, siis palume arvestada võimalusega, et soovitud kuupäevaks ei ole võimalik enam vaba giidi leida ja ekskursioon tuleb tellida mõnes teises keeles.

 

Fortest Reiside reisiuudised ja sooduspakkumised Sinu e-mailile
Uudiskirjast saate loobuda siin
Reisi turvaliselt ja osta reisikindlustus meilt! Kiire, lihtne ja mugav viis sõlmida ja osta kindlustuslepinguid otse meie kodulehelt. Kliki enda poolt valitud kindlustusfirma ikoonile ja vormista poliis!

Soovitame enne lepingu sõlmimist tutvuda reisikindlustuse pakkuja tingimustega ning vajadusel konsulteerida asjatundjaga.

Eurokalkulaator!

Sisestage hind eurodes:

1 eek=0.0639 euro